Сьогодні: 20.08.2019
banner468x60
23 серпня 2019 року о 19:00 у м. Батурин біля палацу Кирила Розумовського відбудеться святковий концерт «Viva Батурин» за участю зірок української музичної сцени Христини Соловій, гуртів «Антитіла» та «OtVinta». Ведучий – Сергій Притула. Вхід – вільний! Захід присвячений подвійному ювілею - 350-річчю утвердження в Батурині гетьманської столиці та 10-річчю відкриття палацу Кирила Розумовського для туристів після реставрації.
«Туристичний магніт громади, області, країни: 10 років життя палацу Кирила Розумовського» - прес-тур до Батурина на цю тему плануємо на cуботу, 10 серпня, запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ! Під час прес-туру ми відвідаємо найпопулярніший туристичний об’єкт Чернігівщини - національний заповідник «Гетьманська столиця» та зустрінемося з його директоркою Наталією Ребровою. Поговоримо про підготовку до концерту «Viva Батурин», що відбудеться 23 серпня, та розвиток туристичної інфраструктури у Батуринській ОТГ.
На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО. «Під час підрахунку голосів на виборчій дільниці я почала фотографувати бюлетені, але проти цього почала заперечувати голова комісії. Після того, як я вдруге зробила спробу сфотографувати бюлетень, комісія проголосувала за «видалення» мене з дільниці. Чи є це перешкоджанням журналістській діяльності?»
-       Це давня для Коропа традиція, мені про неї розповідали дід і батько, - говорить Володимир Ворона - за його власним висловом, «коропець з діда-прадіда», письменник, автор роману «Відступник». - Дякуючи Михайлу Півню, традиція відродилася, і ось уже в 17-й раз Миколаївський ярмарок проходить у Коропі. Пам’ятаю його з перших років проведення. Можливо, формат уже потребує оновлення, але все одно Миколаївський ярмарок у Коропі - найяскравіший на всій Чернігівщині. Це факт.
Стандарти діяльності фахівців ринку нерухомості Чернігова розробила ініціативна група, до складу якої увійшли керівники 7 агенцій нерухомості. Робота над документом, що регламентує практично всі нюанси цієї діяльності, починаючи від кваліфікації фахівців до тонкощів оподаткування, тривала півтора роки. Члени ініціативної групи презентували цей документ на загальній зустрічі спільноти фахівців з нерухомості. Готовність працювати за Стандартами висловили понад 70 директорів чернігівських агенцій.
  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next