Сьогодні: 19.07.2024
banner468x60
Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Ігор ФЕДОРЕНКО. «Наша редакція в процесі ліквідації. Коштів у редакції немає,  а те майно, яке є, навряд чи можна реалізувати. Як бути в такій ситуації з кредиторською заборгованістю?».
Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Ігор ФЕДОРЕНКО. «На початку вторгнення трудові книжки були роздані на руки. Редакція газети фактично не існує. Чи можливо якось самостійно подати копію трудової книжки в електронному вигляді до Пенсійного фонду?».
Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Ігор ФЕДОРЕНКО.     «Є потреба запиту в міської ради документації про облаштування  велосипедних доріжок у місті. Це досить великий об’єм документів, на оплату копій яких ми не маємо коштів. Чи можна послатися  на те, що ця інформація становить суспільний інтерес, тож плата за копіювання та друк не повинна стягуватись?».
Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Ігор ФЕДОРЕНКО.  «Надіслали Нацполіції запит на доступ до публічної інформації щодо зарплати поліцейських відділення, і отримали відмову з аргументом, що такої інформації у них немає. Чи повинні нам надати таку інформацію?».
Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Ігор ФЕДОРЕНКО. «Чи може місцева рада відмовити журналістам в акредитації?»
  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next