Сьогодні: 24.06.2019
banner468x60
На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу  Ігор ФЕДОРЕНКО. «Колишній засновник газети не погоджується укладати договір строком на 15 років, як це написано в Законі України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», і пропонує укласти договір тільки на 2 роки. Чи можемо ми якось змусити виконати норму закону?»
  Запрошуємо редакторів реформованих ЗМІ Чернігівської, Житомирської, Полтавської областей до участі у дводенному тренінгу на тему: «Перезавантаження: як малими зусиллями оновити контент і верстку газети». Дата проведення: 14-15 червня 2019 року м.Чернігів Контакти: Вікторія Сидорова, медіа-центр «Моє місто (Чернігів)», 066-304-89-87, 097-087-00-10 e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Анжела Кардинал, голова Тернопільського прес-клубу (050)5280315, (096)3903025 e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.           Участь редакторів (заступників, дизайнерів) ЗМІ безкоштовна, згідно акредитації. Кількість місць обмежена. Організатори забезпечують учасників проживанням (для учасників з Чернігівщини – оплачується одна ніч в готелі – з 14 на 15 червня, для учасників з Житомирщини та Полтавщини – дві ночі) сніданком і обідом, роздатковими матеріалами. Кошти за проїзд для чернігівських колег відшкодовуються тільки за наявністю квитків!
Ціна газу для жителів Чернігівської області в травні складатиме 8 309,33 за тис куб.м, а в червні - 8 689,40 за тис куб.м. Підставою для таких змін стало запровадження нових тарифів на транспортування газу магістральними газопроводами для «дочки» НАК Нафтогазу - АТ Укртрансгаз, а також коливання оптової ціни Нафтогазу. Про це під час прес-конференції в Чернігові повідомив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.
На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО.  «Наша редакція реформувалася ще в січні 2018 року, тому настала необхідність привести статут товариства у відповідність до нового Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Є запитання: чи дійсно можна в новому статуті не вказувати юридичну адресу, прізвища засновників та розміри їх часток?».
На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО. «Прошу прокоментувати таку ситуацію. Редакція районної комунальної газети у січні цього року реформувалася в товариство з обмеженою відповідальністю. До складу засновників увійшли 6 членів трудового колективу – головний редактор,заступник головного редактора-журналіст, літературний редактор, верстальник, бухгалтер та системний адміністратор, яка зараз знаходиться у декретній відпустці. Одразу після цього головний редактор попередив про скорочення посад літературного редактора та верстальника, й у березні провів таке скорочення. Роботу, яку виконували ці люди, зараз виконують, згідно договору, працівники іншої місцевої газети.
  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next