Сьогодні: 06.03.2021
banner468x60
На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО.«Чи є вирішення в ситуації з договором оренди приміщення строком на 15 років, який не був посвідчений нотаріально (https://pressclub.te.ua/novyny/pro-problemu-z-dogovorom-na-orendu-prymishhennya-yurydychni-konsultacziyi-z-diyalnosti-drukovanyh-zmi/)? Як нам бути далі, щоб не втратити приміщення?».
На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО. «В нашому місті дві роздержавлені газети – наша та колишня газета міської ради. Є думка об’єднати наші редакції. Яким чином ми можемо це зробити?»
Людей окружает большое количество негативных новостей. Из-за них легко забыть о важных и приятных вещах, таких как семейные ценности. Однако «Имидж Клуб» не забывает! В очередной акции компании приз достался мужчине, который всегда трудился ради своих близких. Сегодня мы расскажем удивительную историю его победы.
На запитання відповідає медіаюрист проєктів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО «Як друкованому або інтернет-ЗМІ у законний спосіб (щоб не було претензій від податкових органів) можна отримувати плату за розміщення реклами  у випадку, коли надходжень від реклами небагато, вони нестабільні і, відповідно, засновнику ЗМІ недоцільно реєструватися фізичною особою-підприємцем? В одному випадку йдеться про вебсайт, не зареєстрований як ЗМІ. В іншому – про друковане ЗМІ, засновником якого виступає фізична особа».
У лютому 2021 р. ми розпочали чергову хвилю гендерного моніторингу регіональних медіа (попередні відбулися в 2017 і 2019 роках. Із 8 по 14 лютого відбувся перший етап (іще 2 заплановано у квітні і червні). Аналізу підлягали публікації 10 медіа Чернігівщини: 5 друкованих і 5 інтернет-видань. Це, зокрема, газети «Вісник Че», «Гарт», «Деснянка» «Деснянська правда» і «Чернігівщина» та інформаційні ресурси «Високий Вал», «Gorod.cn.ua», «SVOBODA.FM», «ПіК (Події і коментарі Чернігівщини)» та «Чеline». Загалом опрацьовано 102 публікації в газетах і 524 повідомлення/статті на інформаційних сайтах.
  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next