Сьогодні: 09.05.2021
banner468x60
На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО .«Під час оптимізації роботи редакції виникла необхідність у прийнятті працівника на роботу за цивільно-правовою угодою. Чи  потрібно при цьому подавати повідомлення в податкову?» – Постанову Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 188 від 12.02.2020, було розроблено Мінсоцполітики відповідно до частини третьої ст. 24 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП), яка містить положення щодо укладення трудового договору.
У квітні 2021 р. ми провели другу хвилю гендерного моніторингу регіональних медіа (перша хвиля пройшла в лютому, ще одна запланована на червень). Попередні подібні моніторинги проводилися в 2017 і 2019 роках, тож нам цікаво відстежити зміни та динаміку цих змін. Нагадаємо, що для аналізу обрали 10 медіа Чернігівщини: 5 друкованих і 5 інтернет-видань. Це, зокрема, газети «Вісник Че», «Гарт», «Деснянка» «Деснянська правда» і «Чернігівщина» та інформаційні ресурси, що працюють онлайн: «Високий Вал», «Gorod.cn.ua», «SVOBODA.FM», «ПіК (Події і коментарі Чернігівщини)» та «Чеline». Загалом опрацьовані 131 публікація в газетах і 587 повідомлень/статей на сайтах.
На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО «У нашому місті змінився міський голова. Чи потрібно нам переукладати договір оренди, який укладено з попередниками на 15 років і завірено нотаріусом? Нам також пропонують перебратися в інше приміщення, менше за площею, й за іншою адресою. Чи втрачає при цьому силу договір, укладений з міськрадою раніше, чи дане питання можна вирішити за допомогою додатку до цього договору, завіреного нотаріусом»?
На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО.  «Хочемо тимчасово призупинити діяльність підприємства, у зв’язку з чим звільняємо всіх працівників редакції. Я, як засновник, збираюся виконувати обов’язки директора без отримання заробітної платні, але мені кажуть, що податкова може донарахувати податки та штрафи. То чи може засновник виконувати обов’язки директора безоплатно?».
Проект «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю» презентували 15 квітня науковій громадськості Чернігова в обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Це масштабний проект, що складається з декількох взаємопов’язаних частин. Перша – це книга з однойменною назвою, що вийшла у харківському видавництві Олександра Савчука. Друга – створення безпосередньо 3D-моделей п’ятьох храмів, про які йдеться на сторінках книги. Проект реалізований за підтримки Українського культурного фонду.
  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next