Сьогодні: 19.07.2024
banner468x60
Чернігівське обласне об’єднання організацій роботодавців «Сіверщина» та Громадська організація «Сяйво Сіверщини» запрошують громадські організації та об’єднання  реального сектору економіки України зі всіх регіонів країни до участі в Конференції громадських об’єднань реального сектору економіки України, що відбудеться 27 вересня 2017року у конференц-залі Чернігівської районної ради за адресою: м.Чернігів, вул. Шевченка, 48.
Підбити певні підсумки цьогорічного фестивалю середньовічної культури та історичного фехтування «Сіверські вікінги», що пройшов у нашому обласному центрі в середині липня, а також отримати зворотній зв'язок, почути думки, зауваження та пропозиції представників громадськості та журналістів прагнуть члени оргкомітету фестивалю і запрошують представників ЗМІ на неформальне спілкування до медіа-центру «Моє місто». Зустріч відбудеться в четвер, 03 серпня, о 12.00 у конференц-залі гот. «Україна» (пр. Миру, 33).
Що таке гендерна чутливість журналістики і чи є вона в чернігівських медіа? Хто найчастіше фігурує в публікаціях місцевих видань – жінки чи чоловіки – і при висвітленні яких тем? Що впливає на вибір осіб, які коментують подію чи дають експертну оцінку фактам і явищам? Як розпізнавати і не використовувати стереотипні образи і для чого нам фемінітиви? Про це та інше йтиметься під час першої в Чернігові гендерної медіа-кав’ярні, яка відбудеться 28 липня 2017 року о 15:00 год. у приміщенні клубу «113» (просп. Миру, 19, колишній магазин «Янтарь», другий поверх).
Гостинна Коропщина запрошує на свято, яке можна назвати «візитівкою» цього району. За традицією, воно відбудеться в останню суботу липня, тобто 29  липня. На гостей чекає яскраве свято, де можна поринути в атмосферу «сільського карнавалу», придбати вироби майстрів, скуштувати традиційні страви та познайомитися з колоритними персонажами Миколаївського ярмарку. Родзинка свята – презентація нового туристичного маршруту – «Смачна Коропщина». Запрошуємо представників ЗМІ в прес-тур!
Побачити, як оживає історія, як лицарі в обладунках змагаються у майстерності та спритності, побувати на турнірі лучників, а також приміряти елементи одягу й прикраси, потримати в руках давню зброю можна буде 15-16 липня на фестивалі середньовічної культури та історичного фехтування «Сіверські вікінги» в Чернігові. У такому форматі на березі Десни за Чернігівським Технологічним університетом він проходитиме втретє. Засновником фестивалю є народний депутат Олег Купрієнко.
  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next