Сьогодні: 19.07.2024
banner468x60

Запрошуємо до обговорення теми: «Формування ринку землі в Україні. Як земельна реформа позначиться на розвитку сільських територій?»

Звертаємо увагу! Дату змінено на 9 червня.

 

Земельна реформа – одна з найбільш очікуваних українським суспільством. Запровадження повноцінної власності на землю сільськогосподарського призначення є принциповою умовою подальшого розвитку АПК та національної економіки в цілому, а також  можливістю  скасування штучних обмежень конституційних прав майже 7 млн. громадян-власників паїв.

Питання ринку землі в Україні поділило громадськість на два табори. З одного боку – прихильники абсолютно відкритого ліберального ринку, з іншого – представники консервативних кіл, які вбачають в знятті мораторію більше ризиків ніж можливих переваг. Настав час сформувати єдину позицію  - яких змін зараз потребує сфера земельних відносин!

Про це йтиметься під час круглого столу із земельних питань, що відбудеться в Чернігові в наступну п’ятницю, 9 червня. До участі запрошуються провідні фахівці з питань земельних відносин та сільського розвитку, представники ЗМІ!

Дата проведення: 09 червня 2017 року
Початок реєстрації: 09:30, початок роботи – 10.00.
Місце проведення:  Готель «Придеснянський» (м. Чернігів, вул. Шевченка, 99-А, велика конференц-зала).
Контактні особи: щодо участі експертів – Римма Олексієнко, 050-627-10-96, щодо участі представників ЗМІ – Вікторія Сидорова, 066-304-89-87 чи 097-087-00-10

До участь у обговоренні запрошені представники відповідних управлінь Чернігівської ОДА, територіальних громад, фермери, науковці, склад учасників круглого столу поки що узгоджується. До уваги журналістів з районних ЗМІ! Організатори компенсують вам проїзд у Чернігів за умови попередньої реєстрації та наявності квитків!

Для реєстрації перейдіть за цим посиланням!

Про НАСДСУ:

Метою діяльності Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України є сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників, задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів членів Асоціації.

Додаткову інформацію про роботу Асоціації можна отримати за адресою:
http://www.dorada.org.ua
Телефон: +38 044 223-02-70; e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Про прес-клуб:
Національний прес-клуб з аграрних та земельних питань створений при Українському освітньому центрі реформ у грудні 2012 року. До участі в своїх засіданнях він запрошує провідних вітчизняних та закордонних експертів з питань розвитку сільського господарства. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 490 69 88 / 90

Прочитано 3849 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next