Сьогодні: 19.07.2024
banner468x60

Підліткова жорстокість і ризикована поведінка дітей. Як уберегти наших синів і дочок?

Фахову дискусію на цю актуальну тему для багатьох батьків, педагогів, вихователів і психологів тему організовує медіа-центр «Моє місто» з нагоди Всеукраїнського дня психолога. Час проведення: четвер, 20 квітня, 14.00.

Місце зустрічі – конференц-зала обласної бібліотеки ім. Короленка (ІІ поверх, відділ видачі технічної літератури). Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!

Участь у обговоренні візьмуть психолог, бізнес-тренер, начальник відділу зв'язків з громадськістю та ЗМІ Академії ДПтС, керівник Центру психолого-соціальної допомоги "Ресурс" Світлана Ющенко, старший викладач Чернігівського національного технологічного університету, керівник школи інноваційної освіти «Rainbow» Олена Пономаренко, психолог-консультант, гештальт- терапевт, доктор фiлософii (Ph.D.), доцент Iнга Субботiна, представники Чернігівського міського центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді, а також Центру психології в ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського, зацікавлені батьки та юристи.

Тема фахової дискусії: «Підліткова жорстокість і ризикована поведінка дітей – особливості віку чи відгук на стан суспільства? Як уберегти наших синів і дочок?».

Питання для обговорення:
- Причини та наслідки підліткової агресії та жорстокості;
- Ризикована поведінка дітей – ознака «дорослості» чи наслідок неуважності батьків, впливу суспільства, однолітків?
- Які небезпеки для дитини приховують соціальні мережі?
- Що в характері чи поведінці дитини має стурбувати дорослого? Ознаки жорстокості, ризикованої поведінки та схильності до суїциду;
- Як мають реагувати суспільство, навчальні заклади на ці проблеми? Чим займається психологічна служба в школах?
- Якою має бути відповідальність батьків за байдужість до своєї дитини або ігнорування її проблем, потреб?
- Шляхи профілактики (досвід інших країн), де шукати допомоги дитині та батькам? - Як обрати «свого психолога» та визначити його компетентність?
- тощо (готуйте запитання, які вас хвилюють).

Увага! Просимо представників ЗМІ завчасно акредитуватися,

аби організатори мали можливість створити для вас комфортні умови роботи.

Прочитано 3794 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next