Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» працює стабільно

Оцените материал
(0 голосов)

Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» працює стабільно!


В цьому переконалися журналісти, котрі 19 січня відвідали підприємство в ході прес-туру організованого медіа-центром «Моє місто», побували в цехах та ознайомилися з виробництвом, а також скуштували деякі види солодкої продукції. На запитання представників ЗМІ під час екскурсії та короткої прес-конференції надали відповіді генеральний директор фабрики «Стріла» В’ячеслав Заїка, фінансовий директор Андрій Тарасов, директор з виробництва Людмила Потапова та завідувач лабораторії Лариса Денисенко.

 

За словами В.Заїки, упродовж 2011 року фабрика «Стріла» планує збільшити обсяги виробництва приблизно на 40% та вийти на докризовий рівень. А в 2012, ймовірно, розпочнеться модернізація підприємства. Багато чого буде залежати від економічної ситуації на Україні та на підприємці.

 

На сьогодні «Стріла» випускає в середньому 240 тонн солодкої продукції на місяць. Ласощі цієї торгової марки відомі як в Україні, так і за кордоном. Продукцію поставляють до Казахстану, Узбекистану, Естонії, Молдови. Експорт становить близько 50-60%, але керівництво його обмежує через проблему з відшкодуванням ПДВ (за результатами 2010 р. заборгованість держави становитиме близько 2 млн. грн.).

 

Як повідомила Людмила Потапова, фабрика «Стріла» виготовляє 5 груп кондитерських виробів: цукерки, карамель, печиво, вафлі, драже. Асортимент виробів постійно розширюється. Лише тільки цукерок  різноманітних видів (неглазуровані та глазуровані, з помадкою, желе, кремом, горіховою чи грильяжною начинкою тощо) підприємство пропонує близько 80 найменувань! У торговельну мережу надходить також карамель 20 видів (звичайні льодяники та з начинкою). До речі, фірмові цукерки «Стріла» (у формі конуса та загорнуті у золоту фольгу), які це підприємства випускає вже близько 25 років, є однією з «візиток» нашого міста.

 

Полюбилося споживачам здобне печиво 30 видів (у цукровій пудрі, з горіхами, маком, кокосом, родзинками, з какао-порошком, печиво, перешароване начинками зі згущеним молоком, шоколадним кремом, повидлом, а також глазуроване кондитерською глазур'ю). Користується попитом і така продукція, як вафлі (15 найменувань) та драже (8 найменувань).

 

За словами Лариси Денисенко, для виробництва кондитерських виробів використовується тільки натуральна сировина, чим особливо пишаються працівники. Це цукор, патока, какао-порошок, молоко згущене, молоко сухе, пюре фруктове, сухий яєчний білок, пектин, спирт, коньяк, жири кондитерські, ароматизатори, ідентичні натуральним (у виробництві цукерок); борошно в/г, цукрова пудра, маргарин молочний, яйця курячі, повидло, родзинки, арахіс, кокосова стружка та ін. (для виробництва печива).

 

-         У виробництві кондитерських виробів ми не використовуємо хімічні домішки, підсилювачі смаку, речовини, що подовжують терміни зберігання. Тому вся наша продукція має невеликі терміни зберігання і цілком безпечна для споживання як дорослих, так і дітей, - зауважила завідувач лабораторії Лариса Денисенко.

 

Вся продукція «Стріли» сертифікована та відповідає вимогам нормативної документації. На підприємстві функціонує система управління якістю згідно з ДСТУ 9001:2009, що охоплює всі напрямки діяльності життєдіяльності фабрики, всі технологічні процеси. Контроль якості сировини, напівфабрикатів та готової продукції за органолептичними та фізико-хімічними показниками здійснює виробнича лабораторія підприємства, атестована на проведення таких вимірювань.

 

Контроль якості готової продукції за мікробіологічними показниками проводить бактеріологічна лабораторія Чернігівської міської СЕС. Якість кондитерських виробів за показниками безпеки (вміст токсичних елементів, пестицидів, радіонуклідів) контролює ДП «Чернігівстандартметрологія" та Чернігівська обласна СЕС. Висока якість продукції фабрики «Стріла» в 1998р. була удостоєна престижної нагороди - Міжнародного знаку якості «Ніка», який вручали в Парижі.

 

Асортимент нашої продукції відомий на ринку, ми себе досить добре зарекомендували, тож головна вимога, яку на сьогодні висуваємо – підтримка вже існуючого рівня якості, - повідомив генеральний директор фабрики «Стріла» В’ячеслав Заїка. - Глобальних змін в асортименті найближчим часом не передбачаємо. Ми не прагнемо випускати щось елітне, оскільки враховуємо купівельну спроможність населення. Якщо порівняти якість нашої продукції з товаром відомих виробників, то ми практично ні в чому не поступаємося їм за якістю, однак виграємо за ціною.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}

Прочитано 5927 раз Последнее изменение Четверг, 26 Июнь 2014 15:27

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next