banner468x60

«Суперкубок-2010» з дворового футболу виборола команда «Гамма»!

«Суперкубок-2010» з дворового футболу

виборола команда «Гамма»!

23 квітня на полі СК«Хімік» пройшла урочиста церемонія відкриття сезону «Весна-Осінь 2011» Чемпіонату Чернігова з футболу 8х8 (так званого дворового футболу). У напруженому двобої між найкращими командами минулого року - Чемпіоном вищої ліги та володарем Кубку 2010р. командою «Гамма» та срібним призером вищої ліги командою «Ремзавод» фортуна була на боці «Гамми».

Матч за «Суперкубок» підбив підсумки в сезоні 2010 року і дав старт новому сезону. З напутніми словами до гравців звернулися Президент міської асоціації футболу 8х8 Богдан Ткаченко, начальник відділу з фізичної культури та спорту Олександр Стецько, генеральний директор ВАТ «Кондитерська фабрика «Стріла» В’ячеслав Заїка (це підприємство - генеральний спонсор Чемпіонату Чернігова з футболу 8х8), представники команд – учасниць змагань.

Після вступних слів і представлення команд суддя вивів гравців на поле і почалося! На перших хвилинах першого тайму «Гамма» припустилася помилки в обороні і пропустила перший гол. 0:1. Окрилена першим успіхом, команда «Ремзавод» провела цілий ряд небезпечних атак, одна майстерність вратаря «Гамми» і, можливо, деякою мірою склад обставин, не дозволили їй збільшити рахунок.

Наступний розвиток подій підтвердив футбольну аксіому: «Не завиваєш ти – забивають тобі». Саме так і відбулося. Гравці «Гамми» здійснили гарну контратаку по правому флангу і окрім прострілу на штрафну, нападник біло-чорної команди зрівняв рахунок. 1:1. Це додало грі технічності. Гравці «Гамми» більше часу стали проводити біля воріт суперника. І в результаті другий гол в їхні ворота не забарився. 2:1.

Після цього команда «Ремзавод» перейшла в наступ і створила декілька небезпечних моментів. Ситуацією скористався капітан «Гамми», який підхопив м’яча під час чергової контратаки і влучним пострілом з-за штрафної збільшив рахунок – 3:1. Наступив переломний момент у грі. Гравці «Ремзаводу» помітно спохмурніли, почали з’ясовувати одне з одним стосунки. Тим часом атаки на ворота «Гамми» не припинялися! Однак вратар команди був на висоті! Тому до перерви рахунок залишався незмінним.

У другому таймі команда «Гамма» обрала тактику гри «від оборони», але при цьому не забувала про гострі контратаки, які принесли їй ряд наступних перемог – 4:1, 5:1, 6:1!!! Здавалося, «Ремзавод» вже програв цей матч. Однак команда показала характер і під кінець гри провела ряд небезпечних атак на ворота суперника. Одна з них нарешті принесла довгоочікуваний гол! 6:2. Цей гол був останнім у матчі і в сезоні 2010 року. Будемо чекати від команд нових перемог і нових футбольних шедеврів.

Після фінального свистка відбулася урочиста церемонія нагородження. Команда «Ремзавод» отримала срібні медалі за почесне ІІ місце. А команда «Гамма» - золоті медалі і довгоочікуваний трофей – «Суперкубок Чернігова з футболу 8х8». Окрім надпису «2009 - «Октябрьский молот» на ньому з’явиться ще один рядок: «2010 – «Гамма». Вітаємо команду з заслуженою перемогою!

Задля отримання більш детальної інформації про хід змагань телефонуйте: 611-554 (Богдан Ткаченко), або слідкуйте за перебігом подій на сайті міської Асоціації футболу 8х8: www.football8x8.com.ua