Сьогодні: 30.07.2021
banner468x60

В Чернігові мотивують молодь до громадської журналістики

Проект «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові медіа» (NEWMEDIAтриває на Чернігівщині з травня 2020 р. Його реалізує ГО «Центр гендерної освіти» (діє в НУ «Чернігівська політехніка») у партнерстві з Вільнюським університетом. Мета - підвищення фахового рівня молодих журналістів та блогерів у царині розвитку громадського активізму, правозахисту, молодіжного лідерства.

 

         На зустрічах з молоддю ми обговорювали різноманітні теми - від протидії пропаганді та фейкам до просування профілів у соцмережах, взаємодії зі ЗМІ, застосування цифрових технологій, способів активізації молоді в суспільно-значущих проектах, - розповідає одна з координаторок проекту «Нові медіа» Наталія Шакун. - Учасниками нашого проекту стали студенти, викладачі, громадські активісти, представники органів місцевого самоврядування. В червні-серпні вони взяли участь у двох фокус-групових дискусіях, круглому столі, двох одноденних тренінгах, п’ятнадцяти блог-кафе. Крім того, ми провели дві чотириденні школи-тренінги з відеоблогерства.

       Блогери-початківці вже зараз мають можливість розказати про власну діяльність та висловити громадянську позицію в «чернігівській блогосфері», що була створена за сприяння ГО «Фундація прав людини» саме в рамках цього проекту, а також на платформі «Mustpost.today».

Підсумковий круглий стіл у рамках проекту «Нові медіа» відбудеться 14 вересня о 15.00 в корп.1 НУ «Чернігівська політехніка» (за адресою в Чернігові: вул. Шевченка, 95, ауд. 318). До обговорення запрошені ментори, викладачі університету, журналісти-практики, які проводили свої майстер-класи та міні-тренінги. А на заключному Форумі в столиці, що запланований на 25-26 вересня, організатори та координатори проекту, а також його безпосередні учасники поділяться результатами, успіхами, обговорять складнощі, що виникали в ході роботи та окреслять напрямки можливої співпраці.

       Варто зазначити, що реалізація проекту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові медіа» (NEWMEDIA стала можливою за сприяння ГО «Фундація прав людини» та за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської республіки в Україні, Молдові та Литві.

* * *


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next