Сьогодні: 25.06.2021
banner468x60

Як редактори «районок» Чернігівщини вчилися продавати рекламу

В Полтаві пройшов дводенний тренінг для редакторів реформованих ЗМІ Полтавської, Чернігівської, Житомирської, областей на тему: «Організація ефективної рекламної служби редакції. Як максимізувати продажі у медіа».

Захід проводився в рамках проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Тренер Антон Онуфрієнко в доступній, а головне – практичній формі допоміг редакторам усвідомити типові помилки під час продажу реклами, а також зробити кроки до створення ефективної рекламної служби редакції, щоб збільшити обсяги продажів у медіа та кількість рекламодавців.

Учасники тренінгу поділилися досвідом! А він у декого доволі цікавий!

Скажімо, завідувачка відділом Чутівської газети "Сільські новини" Оксана Мірошниченко розповіла, як кадендар може спрацювати на бюджет редакції!

Нагадаємо,що дводенний тренінг у Полтаві проводиться в рамках проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Реалізує його Тернопільський прес-клуб в партнерстві з Полтавським, Чернігівським та Житомирським прес-клубами.


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next