Сьогодні: 31.05.2020
banner468x60

Запрошуємо в прес-тур до Козельця! Стартує «Час нових історій»

«Час нових історій» - проект-переможець масштабного конкурсу «Малі міста – великі враження», що проводиться й частково фінансується Міністерством культури України. Час для нових історій у Козельці настане 28 вересня, коли в містечку святкують День міста. Ініціатори проекту: громадська організація “Українсько-фінське товариство розвитку інновацій та соціальних ініціатив “Київ Тампере” і громадська організація «Простір вільної освіти». Тож запрошуємо чернігівських журналістів зануритися в «Час нових історій» під час прес-туру. Поєднаємо приємне з корисним!

                  

-       Козелець – місто з багатою історією та дивовижною бароковою архітектурою, - говорить Cвітлана Романченко, представниця оргкомітету проекту «Час нових історій». – Тому інколи здається, що люди там живуть переважно минулим. Осучаснити цю історію та дати громаді поштовх до розвитку – в цьому і є сенс проекту. Використати культурну спадщину – матеріальну і нематеріальну, щоб створити щось нове, цікаве, привабливе і для молоді, що живе в Козельці, і для гостей, які відвідують це місто.

Тож у День міста в Козельці вперше проходитиме бароковий фестиваль. У його програмі - різноманітні художньо-мистецькі активності, пленери, перформанси, концерти. «В музичному напрямку з нами співпрацюватимуть студенти та викладачі Київського інституту музики імені Р.М.Глієра, а також такі відомі скрипалі, як Мирослава Которович (з її проектом «Арт-хата») та Кирило Стеценко», - відкриває подробиці проекту Світлана Романченко.

Підтвердив участь відомий український художник з Донецька Сергій Захаров - автор вуличної експозиції фанерних карикатур на лідерів «Новоросії», через яку в 2014 році він опинився в полоні у бойовиків «ДНР». Пан Сергій представить як свої живописні твори, так і графічний роман «Діра» , основна тема якого - його полон.

Заступник декана архітектурного факультету КНУБА (Київського національного університету будівництва та архітектури), філософ Костянтин Покотило розповість про архітектурні родзинки Козельця, про бароковість і сучасність. Кирило Стеценко – відомий виконавець власних сучасних обробок барокових сюїт – виступить з концертом просто неба на майданчику біля Козелецької селищної ради.

Гості свята зможуть взяти участь у пленерах, тобто спробують помалювати поруч з відомими та молодими художниками. До речі, молоді митці готують перформанс «Будуємо – ламаємо стіни». За словами Світлани Романченко, такого в Козельці ще не бачили. Він проходитиме в парку, всі інші заходи - поруч, зорієнтуватися допоможуть вказівники. Підприємці-ресторатори готують зону вуличної їжі, а для дітей в окремому місці будуть працювати аніматори та атракціони.

-       Ми дуже вдячні жителям селища - їх дивовижна підтримка та залученість у проект надихала нас під час підготовки фестивалю, - підсумовує представниця оргкомітету. - Ми дуже сподіваємося, що цей захід зацікавить і гостей міста, а також сподіваємося, що проект буде поштовхом, аби бізнес, громада, рядові громадяни почали активніше співпрацювати між собою, аби привабити у Козелець туристів, спонукати людей більше вивчати свій край і його дивовижну історію.

Увага! Для участі в прес-турі важливо завчасно акредитуватися! Орієнтовно виїзд з Чернігова в суботу, 28 вересня – о 9.00, повернення – близько 18.00. Для зручності перевезення ми замовили комфортабельний мікроавтобус. Телефонуйте за ном.: 066-304-89-87, 097-087-00-10 (Вікторія) або пишіть на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next