Сьогодні: 15.12.2018
banner468x60

Дякуємо року, що минув! Привіт, 2018-й!

2017-й рік для нашого медіа-центру був надзвичайно насиченим, цікавим і різнобарвним! У співпраці з Центром розвитку місцевого самоврядування організували та провели п’ять прес-турів до об’єднаних територіальних громад Чернігівщини. Зокрема, відвідали яскравий фестиваль «Мама Африка» на хуторі Обирок і на запрошення Коропської селищної ради завітали на традиційний Миколаївський ярмарок. Крім того, провели кілька прес-турів до Ніжина (за різними темами), фахові дискусії з фахівцями з нерухомості, практикуючими психологами, круглий стіл з питань земельної реформи. Пишаємося, що змогли бути корисними для наших постійних клієнтів і радіємо, що з’явилися нові проекти та пропозиції!

Минулого року продовжили співпрацю Українським освітнім центром реформ та з Інститутом демократії імені Пилипа Орлика. За підтримки Інституту провели круті тренінги для журналістів і представників НДО з медіа-грамотності та на тему «Нові медіа та професійні стандарти журналістики». Нашими тренерами були супер-професійні медіа-експертки Алла Федорина (м.Суми) та Наталя Стеблина (м. Одеса). Чернігівські журналісти активно залучалися до проектів «Енергоефективність в житловому секторі України» та «Муніципальна енергетична реформа в Україні», підвищували обізнаність в темі пенсійної реформи, нас запрошували до участі в медіа-заходах і тренінгах у різних регіонах України.

Пишаємося, що стали партнерами всеукраїнського проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики», що реалізовує Волинський прес-клуб. З його подачі провели першу в нашому обласному центрі медіа-кавярню на тему гендерної чутливості журналістики, а також проводили гендерний моніторинг 5 чернігівських газеті і 5 інтернет-видань. Свіжим оком на цю проблематику нам допомогли поглянути координаторка Волинського прес-клубу, керівниця проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» Богдана Стельмах (Луцьк) та координаторка ПУЛу жінок у Чернігівській області Світлана Жимолостнова. Вважаємо цю тематику дуже актуальною й важливою.

Впродовж 2017-го ми співпрацювали також з організаторами фестивалю «Сіверські вікінги», проектом для особливих людей благодійної організації «Аратта», проектом «Ми чи Я і Я? Батьки двійнят у пошуках відповідей», бізнес-спільнотами (зокрема, Спілкою роботодавців «Сіверщина», ГО «Сяйво Сіверщини», Центром підтримки малого та середнього бізнесу), деякими профспілковими організаціями. Сподіваємося на продовження! Почали співпрацю з проектом Тернопільського прес-клубу «Роздержавлення ЗМІ» (тож попереду цікаві й корисні семінари для редакторів районок).

Насправді зроблено чимало, а далі буде ще цікавіше! Хочеться активніше розвивати та просувати тему сільського зеленого туризму, активного відпочинку, збереження культурної та історичної спадщини, неформальної освіти на навчання впродовж життя, надавати інформаційну підтримку місцевим виробникам товарів і послуг, проводити прес-тури на підприємства та в активні громади. Тож якщо маєте пропозиції, будемо раді співпраці!

Довідково: в сфері надання інформаційних послуг ми працюємо майже 8 років. Медіа-центр «Моє місто» по суті - піар-агенція, ми організовуємо медіа-заходи, проводимо прес-конференції, брифінги, презентації проектів, круглі столи та творчі зустрічі, прес-тури, навчальні тренінги та семінари для громадських організацій, комерційних і комунальних установ, органів місцевого самоврядування, підприємців і депутатів, громадських діячів, спортсменів і науковців. Знаходимо вагомі інформаційні приводи, аби зацікавити ЗМІ та журналістів. Маємо гарну конференц-залу в центрі міста, надаємо повний пакет послуг з конференц-сервісу.

В 2015-16-му роках ми оргінізовували навчальний семінар для волонтерів-психологів за участю Олега Покальчука, прес-конференцію голови місії USAID в Україні Джеда Бартона під час візиту до Чернігова, вели медіа-супровід ІІІ форуму ділових і творчих жінок Чернігівщини, надали інформаційну підтримку науково-практичному психологічному семінару за участю кандидата психологічних наук, медичного психолога та психотерапевта, експерта телеканалу СТБ Наталії Холоденко, на базі ІІ міської лікарні провели прес-конференцію за участю зірок кардіохірургії з інституту імені Амосова, виступили інформаційними партнерами благодійних проектів «Добра книга», «Свято для захисника» тощо.

В чому наші переваги?

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми знаходимо такий формат співпраці, який максимально задовольняє потреби нашого замовника.
 • Професіоналізм і компетентність. На медіа-ринку ми працюємо понад 10 років. Наш досвід у журналістиці – 20 років. Ми пишемо якісні тексти, а також знаємо, чим відрізняються прес-реліз від прес-анонсу, а прес-конференція – від брифінгу J
 • Ми тонко розуміємо особливості роботи журналістів у різних медіа: Інтернеті, на радіо та телебаченні, друкованих виданнях.
 • Працюємо творчо та креативно, але водночас – якісно та відповідально.
 • Маємо дружні контакти з місцевими ЗМІ та журналістами, а також власкорами всеукраїнських медіа.
 • Інформацію та фотозвіт про наші заходи розміщуємо на власному сайті , маємо сторінку в ФБ, яку відвідують представники ЗМІ та громадські активісти.
 • Відповідаємо за результат, готуємо розширений моніторинг.
 • Постійно підвищуємо свій особистісний та професійний рівень.

 Сподіваємося на взаємовигідну співпрацю в новому році!

 З повагою,

керівники Медіа-центру «Моє місто»

Вікторія Сидорова та Геннадій Висоцький


 • АНОНСИ ПОДІЙ
 • ПОПУЛЯРНЕ
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next