Сьогодні: 28.01.2022
banner468x60

Співпраця локальних медіа з ГО та проведення адвокаційних кампаній

AНОНС вебінару на тему:

«Співпраця локальних медіа з ГО та проведення адвокаційних кампаній»

Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини запрошує редакторів та журналістів реформованих ЗМІ Житомирської, Сумської та Чернігівської областей 12 листопада взяти участь у вебінарі із налагодження зв’язків з місцевими громадськими організаціями для вирішення проблем в громадах шляхом реалізації спільних проектів.

Під час вебінару дізнаєтесь:

-      про участь громадян в процесі прийняття рішень

-      про поняття адвокації

-      кому та коли може може знадобитися адвокація

-      про організацію адвокаційних кампанії на локальному рівні.

-      про співпрацю громадських організацій та ЗМІ

 

Реєструйтесь на вебінар, який відбудеться 12 листопада (п’ятниця), початок о 12.00 за посиланням https://ngo.zt.ua/media-ngo-21

(якщо гіперпосилання не працює, то скопіюйте посилання до адресної строки браузера)

 

Тренерка – Вікторія Безсмертна, Голова ГО «Інститут Креативних Інновацій», координаторка проєкту «Посилення політики рівних можливостей в Житомирській області»(НДІ), національна експертка проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні».

Програма вебінару надсилається зареєстрованим учасникам/цям.

 

Вебінар відбудеться в рамках проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми), ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Довідки: Вікторія Сидорова, 066-304-89-87, 097-087-00-10;

Ірина Новожилова, 0674104958, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next