Сьогодні: 26.10.2021
banner468x60

Краудфандинг: як залучити гроші за допомогою колективного фінансування

Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини запрошує редакторів та журналістів реформованих ЗМІ Чернігівської області, працівників інформаційних відділів громад і прес-служб взяти участь у тренінгу із краудфандінгу для реалізації медійних проектів. Тренінг відбудеться в пятницю, 8 жовтня, в готелі «Придеснянський» у Чернігові (адреса: вул. Шевченка, 99-а). Для участі важливо зареєструватися за посиланням нижче!

Під час тренінгу учасники навчаться:

-робити оцінку фінансової та технічної спроможності редакції, визначати потреби для ефективного функціонування медіа;

-створювати партнерства через проекти соціального спрямування;

-генерувати ідеї для проекту соціального спрямування;

- шукати однодумців та доброчинців;

-користуватись краудфандінговими платформами.

---

Для участі заповніть гугл-форму за посиланням.

---

Тренерка – Вероніка Мишківська,голова Ради громадської організації Житомирської обласної Асоціації фахівців соціальної сфери,сертифікована тренерка, з 2001 року,координаторка проектів «Тренінги з організаційного розвитку» (з написанням проектних пропозицій щодо залучення локальних ресурсів/ краудфандінгу,має досвід проведення тренінгів  зі стратегічного планування діяльності організації та практичного фандрейзингу, краудфандингу,з написання проектних заявок, залучення місцевих ресурсів.Співавторка посібника «Співпраця Україна-Європа: 12 кроків до успішного партнерства (методика написання грантових проектів та міжнародний фандрейзинг)».

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми),  ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій» за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Увага!  Проїзд учасникам тренінгу з районів і громад компенсуємо за наявності квитків. Просимо завчасно повідомити про свою участь. 


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next