Сьогодні: 30.07.2021
banner468x60

Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей ЗМІ нових громад

Запрошуємо вас до участі у проєкті Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми), ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій».

Ми працюємо для редакцій реформованих газет Житомирської, Сумської та Чернігівської областей. У окремих випадках ця аудиторія може бути розширена. Проект триватиме 11 місяців.

Що будемо робити впродовж цього часу?

Готуємо для вас серію тренінгів із інституційного розвитку в офлайн і онлайн форматах. До заходів у онлайн-форматі зможуть долучитися бажаючі поза цільовою групою. Для офлайн-тренінгів набираємо групу з редакторів і журналістів – представників реформованих видань області. Це будуть навчання з проектного менеджменту, краундфандингу, проведення адвокаційних кампаній у громадах, навчання інструментам нових медіа.

 

Також відбуватиметься консультування з розробки та впровадження редакційної політики. Тобто редакції протягом 5 місяців отримуватимуть менторську підтримку з усіх напрямків роботи щодо залучення внутрішніх і зовнішніх ресурсів для інституційного та фінансового розвитку редакцій.

Наступним етапом стане практичне втілення отриманих знань. Серед редакцій-учасників проекту буде проведено конкурс на отримання міні-грантів для реалізації інформаційних проектів. Десять редакцій із трьох областей зможуть отримати мінігранти (до $2000) для здійснення власного проекту.

Проект здійснюватиметься за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

ПРОХАННЯ ПОДАВАТИ ЗАЯВКИ КООРДИНАТОРЦІ ПРОЄКТУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ               ДО 30 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ:

Вікторія Сидорова

victoriasydorova@gmail.com        

066-304-89-87, 097-087-00-10


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next