Сьогодні: 06.03.2021
banner468x60

Запрошуємо на презентацію культурно-просвітницького проєкту «ВИДАТНІ ЖІНКИ ЧЕРНІГІВЩИНИ»!

10 лютого о 14.30 у читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбудеться презентація культурно-просвітницького проєкту «ВИДАТНІ ЖІНКИ ЧЕРНІГІВЩИНИ».

Його мета - дослідження, систематизація і популяризація інформації про видатних жінок Чернігівщини, які зробили значний внесок у суспільне, громадське, культурне, мистецьке, наукове, освітнє життя нашого краю.

 

На думку його ініціаторів, цей проєкт відкриє новий етап історико-краєзнавчих досліджень у регіоні, посприяє відродженню забутих жіночих імен та встановленню історичної справедливості щодо визнання ролі жінки в історії та розбудові Чернігівщини.

Запрошуємо на цей захід науковців, викладачів, працівників закладів освіти, культурних і музейних установ, представників громадських організацій, культурно-просвітніх товариств і журналістів! 

 

Увага! Для участі обов’язково треба зареєструватися! Пишіть на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Участь у презентації візьмуть члени Оргкомітету проєкту:

Олександр Коваленко, директор Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, професор, кандидат історичних наук;

Олена Пекуровська,директорка ПрАТ «Чернігівпобутрадіотехніка»,голова громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини»;

Інна Аліференко, директорка Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка, учасниця президії ГО «Спілка жінок Чернігівщини»;

Сергій Лаєвський, директор Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського;

Ірина Дорожкіна, почесна голова громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини»; координаторка проєкту;

Лариса Юда, доцентка кафедри історії України, археології та краєзнавства Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум», кандидатка педагогічних наук;

Вікторія Сидорова, керівниця медіа-центру «Моє місто».

 

Дата і час проведення: 10 лютого 2021 року з 14.30 до 16.00.

Місце проведення: Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка, м. Чернігів, проспект Миру, 41.

* * * 


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next