Сьогодні: 30.07.2021
banner468x60

Медіа-тур «На гостину до Софії Русової: «невидимі» жінки та їх внесок у розвиток суспільства»

Навіть сьогодні, в першій чверті ХХІ століття, стереотипне уявлення про те, що призначення жінки, передусім, – діти, кухня та церква, залишається доволі поширеним. Водночас уже 100 років тому чернігівські жінки заперечували ці стереотипи, будуючи успішну кар’єру в мистецтві, науці, громадській діяльності, політиці чи бізнесі.

 

Одна із таких жінок – наша видатна землячка Софія Русова – педагогиня, просвітителька, фундаторка доктрини національного виховання, дитячі роки якої пройшли в с. Олешня на Чернігівщині.

Запрошуємо журналісток і журналістів чернігівських медіа у п’ятницю, 4 вересня, завітати в музей, створений на території садиби Ліндфорсів (Ліндфорс – дівоче прізвище Софії Русової, її батько - швед, а мати - француженка).

Після відвідин музею відбудеться дружня розмова за кавою-чаєм-тістечками у форматі медіа-кав’ярні. Поговоримо про те, як сталося, що внесок жінок в історію, науку, культуру традиційно замовчувалися і чому важливо робити жінок видимими.

Участь у заході візьмуть:

-       Олена Пекуровська – голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини»;

-       Лариса Юда – радниця голови ЧОДА з гендерної тематики;

-       Світлана Задорожна – експертка з гендерної тематики;

-       Богдана Стельмах – координаторка Волинського прес-клубу, керівниця проекту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики»;

-       Іван Чаус – засновник благодійного фонду Софії Русової.

Трансфер з Чернігова та назад - мікроавтобусом. Журналістам із районів буде компенсований проїзд (за наявності квитка).

Виїзд із Чернігова запланований на 13.00, повернення – орієнтовно о 18.00.

Увага! Для участі в медіа-кавярні важливо завчасно акредитуватися! Телефонуйте за ном.: 066-304-89-87, 097-087-00-10 (Вікторія Сидорова) або пишіть на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

_________________

Захід відбудеться в межах проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики», що реалізовується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром, Незалежною громадською мережею прес-клубів України та за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується Міжнародною організацією Internews


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next