Сьогодні: 04.08.2020
banner468x60

В НУ «Чернігівська політехніка» навчали як взаємодіяти зі ЗМІ

Реалізація міжнародного проєкту «Програма розширення прав та  можливостей для молодих журналістів (блогерів) «Нові Медіа» (NEW MEDIA)», яку здійснює ГО «Центр гендерної освіти» за підтримки НУ «Чернігівська політехніка» у співпраці з ГО «Фундація Прав Людини» та Вільнюським університетом передбачає проведення для майбутніх блогерів серії яскравих заходів – тренінгів, шкіл відеоблогерства, вебінарів, блог-кафе, круглих столів тощо.

 

Один з таких заходів, що відбувся 14 липня 2020 р., був присвячений темі ефективної взаємодії зі ЗМІ як запоруці успішності власного бренду та реалізації будь-якого проекту. 

Модераторкою заходу виступила відома чернігівська журналістка Вікторія Сидорова, яка презентувала власний досвід роботи у ЗМІ та ініціювала дискусію про механізми співпраці зі ЗМІ, успішні та невдалі кейси написання прес-анонсів і прес-релізів. У заході взяли участь менеджери соціальних проєктів, громадські діячі, активна студентська молодь та викладачі НУ «Чернігівська політехніка».

Блог-кафе «Як взаємодіяти зі ЗМІ» відбулось завдяки співпраці НУ «Чернігівська політехніка» з Вільнюським університетом та фінансовій підтримці Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки.

 


 
 

 

 


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next