Сьогодні: 04.08.2020
banner468x60

В Чернігові відкрився інклюзивний креативний хаб. Запрошуємо журналістів на презентацію 16 липня!

13   липня 2020 р.                                                                     Контакти: Вікторія Сидорова, 

066-304-89-87, 097-087-00-10

ПРЕС-АНОНС

В Чернігові відкрився інклюзивний креативний хаб. Запрошуємо журналістів на презентацію 16 липня!

Проект «Креативний хаб «Зачарована Десна» діє на базі громадської організації «Голос батьків» за підтримки Українського культурного фонду. Його мета – допомогти в реалізації культурних потреб молоді та людей з інвалідністю старшого віку. Запрошуємо представників ЗМІ завітати в четвер,16 липня, до офісу ГО «Голос батьків» (адреса в Чернігові: вул. Захисників України, 9б, у дворі за магазином «Сільпо»), аби більше дізнатися про цей проект і познайомитися з його учасниками. Початок - 14.00.

Голова правління ГО «Голос батьків» Ольга Дей розкаже про заходи, що відбудуться в рамках проекту. Це серія майстер-класів з вокалу (в тому числі за методом Карла Орфа), живопису, ліплення з глини, театрального мистецтва, підводної хореографії. Творчі люди з інвалідністю відвідають екскурсії на байдарках і проведуть творчий фестиваль у форматі резиденцій на природі. Вони підготують декілька концертів і виставок-ярмарок своїх декоративних виробів і картин.

За словами виконавчої директорки ГО «Голос батьків» Любові Карасьової, проект ставить перед собою такі завдання:

-       безбар’єрний доступ людей з різними фізичними обмеженнями до культурного середовища;

-       новий рівень знань та досвід для розвитку творчого потенціалу;

-       згуртувати творчі особистості для створення унікального продукту;

-       популяризувати процес інклюзії в суспільстві.

Детальніше про унікальність хабу «Зачарована Десна» розкаже координатор цього проекту Сергій Усович. Він переконаний, що ініціатива посприяє творчій реалізації митців з інвалідністю та дасть поштовх розвитку культурних і туристичних ініціатив. Проект прагне залучити людей з інвалідністю різних нозологій і фізичних можливостей віком від 14 до 60 років. Креативний хаб у Чернігові вже запрацював! Тож хто готовий долучитися, телефонуйте безпосередньо в ГО «Голос батьків»!

Для участі в прес-заході важливо завчасно акредитуватися! Телефонуйте за ном.: 066-304-89-87, 097-087-00-10 або пишіть на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next