Сьогодні: 31.05.2020
banner468x60

Запрошуємо на міні-тренінг «Гендер, сексизм, фемінізм»

05 грудня в конференц-залі обласної наукової універсальної бібліотеки ім.Короленка відбудеться інтерактивний міні-тренінг на тему «Гендер, сексизм, фемінізм – основні поняття та визначення». Це партнерський захід обласної бібліотеки та медіа-центру «Моє місто», що проводиться в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» (щороку триває з 25 листопада до 10 грудня).

 

>>>Потрібно акредитуватися за цим посиланням<<<

Початок тренінгу – 13.00. До участі запрошуємо журналістів і журналісток, блогерів/ок, влогерів/ок – всіх тих, хто хоче писати якісні матеріали на цю тему, уникаючи гендерних стереотипів і сексистських штампів. Тренінг буде корисний соціальним педагогам, практикуючим психологам, бібліотекарям, студентам профільних спеціальностей ВНЗ.

                                                                                                                                   

Мета заходу – спонукати до роздумів про права людини, види дискримінації, дати визначення поняттям «гендер», «гендерна рівність», «сексизм», «фемінізм», «мова ворожнечі» тощо. Тренінг проводитиме Вікторія Сидорова – журналістка, редакторка, громадська діячка, експертка в сфері медіа, психологиня (консультантка в методі позитивної психотерапії).

Що буде відбуватися під час міні-тренінгу?

Ми розглянемо вплив та наслідки гендерних стереотипів;

Обговоримо, що таке «слизька підлога» та «скляна стеля»;

Навчимося ідентифікувати сексизм у виступах політиків, медіа та рекламі;

Познайомимося з жінками, які не бояться називати себе феміністками;

Поговоримо про принципи роботи над матеріалами на гендерну тематику;

З’ясуємо, наскільки гендерно чутливими є чернігівські медіа.

Увага! Тривалість тренінгу – 4 години (з перервою на кава-паузу). Початок – 13.00. Участь – безоплатна, але важливо завчасно акредитуватися! Телефонуйте за ном.: 066-304-89-87, 097-087-00-10. 


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next