Сьогодні: 20.08.2019
banner468x60

Налагодження медіа-бізнесу для роздержавлених газет: як заробляти гроші і залишатися незалежними

Запрошуємо редакторів реформованих ЗМІ Чернігівської, Полтавської та Житомирськоїобластейдо участі у дводенному тренінгу на тему:

«Налагодження медіа-бізнесу для роздержавлених газет:

як заробляти гроші і залишатися незалежними».

Тренінг відбудеться  21-22 березня 2019 року у конференц-залі готелю «Україна» (пр.Миру, 33).

Тренер – Дмитро Кліманов власник ТОВ РІА«К&К», видавничий дім «Телегазета», Луганщина. Двадцять п’ять років займається медіа-бізнесом. За цей час створив п’ять газет. Один з перших регіональних видавців України, який розробив та впровадив регіональний, новинний сайт з платним доступом до змісту. Співавтор редакційно видавничої системи SPS. Після захоплення видавництва російськими окупантами, зміг зберегти видавництво та подовжити його роботу на підконтрольній Українській владі території. Об’єднав десять газет Луганської області для спільної діяльності та підвищення професійного зростання.

Участь для редакторів ЗМІ безкоштовна, згідно акредитації. Кількість місць обмежена. Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням, роздатковими матеріалами; кошти за проїзд відшкодовуються тільки за наявністю квитків.

programa1

 

programa2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тренінг проводиться в рамках проекту «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews

 

Для участі просимо зареєструватися в координаторки!

Контакти: Вікторія Сидорова, медіа-центр «Моє місто (Чернігів)»,

097-087-00-10, 066-304-89-87


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next