Сьогодні: 18.07.2019
banner468x60

"Повноцiнне життя: навички для людей з інвалідністю, затребувані ринком праці"- запрошуємо до обговорення теми!

Де працюють люди з інвалідністю? Чи готові роботодавці Чернігівщини брати їх до трудових колективів? Які вакансії для них відкриті? І де таким особливим людям отримати навички, що допоможуть їм знайти бажану роботу? Обговорення цієї важливої теми відбудеться 16 листопада в Чернігові. Його ініціатор - Обласна благодійна організація «Аратта». Місце зустрічі – офіс «Аратти», що знаходиться за адресою: вул. Станіславського, 40. Початок круглого столу – 14.00.

Запрошуємо представників ЗМІ та всіх зацікавлених!

 

 

-         За підтримки BEARRTrustSmallGrantsScheme 2018 нашаорганізація реалізує проект "Повноцінне життя: навички для людей з інвалідністю, затребувані ринком праці», - розповідає голова правління ЧОБО «Аратта» Вікторія Філатова. – З червня цього року на своїй базі проводимо навчання людей з інвалідністю віком від 16 до 35 років за такими напрямками, як комп’ютерна грамотність, англійська мова, перукарська майстерність, манікюр. Наша мета – допомогти цим людям якщо не знайти постійну роботу, то хоча б набути навички, які допоможуть їм самостійно заробляти та бути повноцінними членами суспільства. Хочемо також привернути увагу громадськості до цієї теми та налагодити контакт з роботодавцями. Пропонуємо створити базу вакансій і базу людей з інвалідністю, які прагнуть реалізації та можуть працювати, бути корисними.

-        

До участі в обговоренні запрошені:

-         Наталія Кот та Олена Машир, волонтерки проекту "Повноцінне життя: навички для людей з інвалідністю, затребувані ринком праці»;

-         Володимир Бобруйко, директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

-         Ірина Березинець, ГО « Сяйво Сіверщини»;

-         Юлія Дайнеко, співзасновниця HR-агенції;

-         представники міського Центру зайнятості;

-         фахівці Обласного управління соц. захисту;

-         представники громадських організацій УТОС, УТОГ, «Логос», «Милосердя та доброта», «Дорога до серця».

-        

До уваги представників ЗМІ! Просимо вас завчасно акредитуватися за номерами 066-304-89-87, 097-087-00-10 або по e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.!

 

Довідково про проект

Проект "Повноцінне життя: навички для людей з інвалідністю, затребувані ринком праці" має короткострокові та довгострокові цілі:

1. Надати людям з психічними та фізичними вадами 16-35 років навички, необхідні на ринку праці.

2. Провести серію освітніх заходів, спрямованих на розширення можливостей людей з інвалідністю базовими знаннями про права людини та законодавство у сфері праці.

3. Навчання людей з інвалідністю навичкам, необхідним на ринку праці:

курси англійської мови, перукаря, користувача ПК, манікюру.

4. Професійна реалізація людей з обмеженими можливостями та забезпечення їх права на працю та зайнятість.

Партнери проекту:

1. Чернігівський міський центр зайнятості;

2. Чернігівський обласний молодіжний центр.


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next