Сьогодні: 18.07.2019
banner468x60

«Проблемні питання нормативного врегулювання діяльності ріелторів» - запрошуємо на фахову дискусію!

Як зробити ринок нерухомості більш цивілізованим, а послуги ріелторів - більш якісними, аби клієнти почувалися захищеними, а всі угоди були безпечними, йтиме мова в суботу, 1 вересня в Чернігові. В обговоренні візьмуть участь провідні експерти в сфері нерухомості – представники Спілки фахівців з нерухомого майна України з різних регіонів. Запрошуємо цікавлених представників ЗМІ! Початок – 11.30, місце проведення - зала №2 в приміщенні облдержадміністрації (вул.Шевченка, 7).

Питання до обговорення:

-         Законодавча база, яка регулює діяльність ріелторів в Україні;

-         Необхідність прийняття відповідного Закону та ліцензування послуг на ринку нерухомості;

-         Професійне навчання майбутніх фахівців;

-         Підвищення авторитету й престижності професії;

-         Тенденції на ринку нерухомого майна в Україні, ситуація в регіонах;

-         Обмін думками.

Вперше ріелтори з різних регіонів України приїдуть для участі в бізнес-фесті «Разом до успіху!», що проводиться нагоди Дня підприємця в Чернігові, а також стануть учасниками святкової кавалькади. Мета форуму – популяризувати товари та послуги місцевих виробників і підприємців, дати їм можливість презентувати себе, а також вшанувати найкращих. Співорганізатори заходу – Чернігівська міська рада, Чернігівська ОДА, ГО «Сяйво Сіверщини».

Девіз СФНУ - «Наша сила – в єдності!», тож ріелтори підтримають суспільно значущу ініціативу своїх чернігівських колег, які беруть активну участь в організації й проведенні бізнес-фесту «Разом до успіху!». Це провідні агенції нерухомості, ріелтори, юристи, нотаріуси, державні органи.

Детальніша інформація та акредитація журналістів на захід за тел.: 066-304-89-87 або 097-087-00-10 (Вікторія Сидорова).


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next