Сьогодні: 10.04.2020
banner468x60

Запрошуємо до Коропа на Миколаївський ярмарок

До уваги представників ЗМІ! В суботу, 28 липня, в історичному містечку Короп на Чернігівщині відбудеться традиційний «сільський карнавал» - яскравий театралізований Миколаївський ярмарок. Це свято можна назвати «візитівкою» краю. Щороку воно приваблює тисячі гостей і земляків, які нині проживають у різних куточках України та світу. Це місце зустрічі друзів, місце спілкування, тут можна познайомитися з колоритними історичними персонажами та скуштувати поліські страви. Запрошуємо в цікавий прес-тур!

 

Для участі в прес-турі важливо акредитуватися! Для реєстрацій перейдіть, будь ласка, за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

 

 За традицією, Коропський ярмарок проходить в останню суботу липня. Торік під час ярмарку був презентований новий туристичний маршрут «Смачна Коропщина». Журналісти та всі присутні мали змогу продегустувати оригінальний місцевий «десерт» - сало з яблуками від фермерського господарства «Тарасівка». Цього року свято в Коропі символічно збігається з Днем хрещення України-Русі. Це також ювілейний рік в історії краю, відзначається 350-ліття відомого земляка – гетьмана Дем’яна Ігнатовича та 170-ліття явлення чудотворної ікони Святителя Миколая.

Отже, під час Миколаївського ярмарку відбудеться:

- хресна хода, молебень, урочисте відкриття ярмарку;

- костюмована хода представників територіальних громад, підприємств та організацій району;

- конкурс на найкраще подвір'я чи світлицю (зазвичай вони прикрашені барвистими рушниками й вишиванками, різьбленими меблями, солом'яними кошиками, дубовими бочками й діжечками, господарчим реманентом);

- нагородження переможців у різних номінаціях;

- ярмарок виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, де можна придбати унікальні сувеніри;

- кожна громада району презентує свої вміння готувати рибні страви;

- концертна програма (зокрема, виступатиме Чернігівський народний хор та запрошена зірка - народний артист України Павло Зібров).

Під час прес-туру журналісти поспілкуються з головою Коропської ОТГ Віктором Івановичем Журавлем, місцевими підприємцями й меценатами.

До відома: коли далекого 1848 року епідемія холери буквально "косила" коропчан, із святого місця - Рихлівського Миколаївського монастиря, що знаходиться неподалік Коропа, хресною ходою принесли ікону чудотворця Миколая. Завдяки цьому жителі міста були врятовані! Саме на згадку про це диво й з’явилася традиція Миколаївського ярмарку. Зазвичай він розпочинається з хресної ходи та молебню.

До уваги представників ЗМІ! Виїзд з Чернігова - орієнтовно о 7.00(збір біля поліграфічно-видавничого комплексу «Десна»), повернення – близько 20.00.  


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next