Сьогодні: 23.04.2019
banner468x60

Чому Чернігівська міська рада оголосила «війну» кіоскам на зупинках?

Запрошуємо підприємців, представників влади, журналістів до громадського обговорення цієї теми, що проходитиме в четвер, 17 травня о 14.00 за адресою: вул. Шевченка, 5-а (будівля Федерації профспілкових організацій, конференц-зала на 4 поверсі).

Проект рішення «Про заборону роздрібної торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами у тимчасових спорудах (зупинкових комплексах) розташованих на об’єктах транспортної інфраструктури у місті Чернігові» з’явився на офіційному сайті Чернігівської міської ради 27 квітня. Дивіться тут: http://www.chernigiv-rada.gov.ua/regulatorka/regulatorka-list/15990

Він містить посилання на ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», част. 2 ст. 156 КУпАП, і обґрунтування - зменшити шкідливий вплив споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів на мешканців міста Чернігова. Через певний час цей проект рішення буде винесений на розгляд і затвердження сесії Чернігівської міської ради.

Втім, деякі підприємці вважають, що цей проект порушує Закон України «Про захист економічної конкуренції». Якщо вже забороняти торгівлю цигарками та пивом, то не лише в певних місцях Чернігова, а загалом в усіх торговельних точках! Крім того, вони переконані, що цей проект пропонується й буде лобіюватися в інтересах певних осіб, які належать до команди діючого мера. Отже, проект рішення має корупційну складову. Якщо ж врешті-решт він буде ухвалений, кілька сотень людей у Чернігові втратять роботу. А міський бюджет недоотримає сотні тисяч гривень.

До участі в громадському обговоренні запрошені:

-          профільні заступники Чернігівського міського голови;

-          Людмила Максименко, начальниця департаменту економічного розвитку Чернігівської міської ради;

-          Наталія Осіковська, депутатка Чернігівської міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності;

-          Ірина Березинець, депутатка Чернігівської ради, голова ГО «Сяйво Сіверщини»;

-          Віталій Сальва, експерт з регуляторної політики;

-          підприємці, які здійснюють торгівлю на зупинкових комплексах;

-          громадські активісти;

-          представники політичних партій;

-          журналісти.

Увага! Для участі в обговоренні важливо акредитуватися!

Телефонуйте: 066-304-89-87 або 097-087-00-10


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next