Сьогодні: 24.06.2019
banner468x60

Запрошуємо журналістів до Городянського району на місця так званих «незаконних» вирубок дерев!

«Коли ліс рубають, тріски летять» - у даному випадку йдеться не про ліс, а про вирубку аварійних дерев вздовж доріг у деяких селах Городянського району на Чернігівщині, та про інформаційні тріски, що розлітаються по різноманітних ЗМІ. В численних сюжетах (у тому числі на телеканалі «Інтер») і публікаціях на цю тему підприємців з Чернігова, які ведуть цю діяльність, без вироку суду називають «чорними лісорубами», «екологічними терористами», злочинцями та шахраями, які чинять беззаконня. Хто стоїть за такими звинуваченнями? На підставі яких документів діють ці підприємцями? Якою є відповідальність за наклеп і плямування ділової репутації в подібних інформаційних компаніях?

Журналістів та ЗМІ, що цікавляться відповідями на ці запитання, запрошуємо в прес-тур до Городянського району в п’ятницю 23 березня. Ми відвідаємо ділянки в В.Листвен, Бутівка, де працюють робітники підприємства «Лінк», поспілкуємося з головами селищних рад, старостами, депутатами, запитаємо про дозвільні документи та дізнаємося про законні механізми й процедури їх отримання. Крім того, нас чекають у Городянській міській раді, аби розставити всі крапки у цій резонансній справі.

В обговоренні візьмуть участь директор фірми «Лінк» Анатолій Кадала, голова Городянської райдержадміністрації Світлана Ященко, міський голова м. Городня Андрій Богдан, староста села Бутівка Валентина Холій, представники ГО «Національний корпус», правоохоронці, депутати Городнянської районної ради, місцеві громадські активісти, підприємці.

В ході прес-туру планується обговорити таке коло питань:

1. Доцільність проведення вирубки аварійних дерев у межах населених пунктів і поза їх межами. Хто визначає, які дерева є аварійними?

2. Якими є законні підстави та механізми для проведення вирубок?

3. Які органи вповноважені проводити контроль?

4. Чому та як громадські організації стають жертвами маніпуляцій у подібних справах?

5. Захист ділової репутації та особистої гідності підприємців, що несуть моральні та матеріальні втрати внаслідок певних дій громадських активістів (йдеться, зокрема, про брехливі пости у соціальних мережах, перекручування та підтасовку фактів).

6. Відповідальність ЗМІ за оприлюднення недостовірної інформації, дотримання журналістських стандартів у висвітленні конфліктних подій.

Попередній план прес-туру:

09.25 – збір представників ЗМІ у визначеному місці в м.Чернігів (повідомимо в ході акредитації).

09.30 – виїзд у прес-тур до Городянського району (для зручності замовлений комфортний автобус).

10.30-11.30 – відвідування ділянок з вирубками у селах В.Листвен і Бутівка. Спілкування з підприємцями, старостами, місцевими жителями.

12.00-13.30 – «круглий стіл» у Городянській міській раді.

13.40-14.45 – повернення журналістів у Чернігів.

Увага! Для участі в прес-турі важливо акредитуватися за тел.: 097-087-00-10 або 066-304-89-87 (Вікторія).


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next