Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60

Кастинг в Чернігові

Кастинг в Чернігові

 

6 березня, у міському палаці культури відбувся перший кастинг шоу-проекту "Чернігів - місто талантів". Більше сотні співаків, танцюристів, музикантів, акробатів, читців, пародистів та гумористів боролися за путівку до півфіналу конкурсу.


Вік учасників кастингу необмежувався. Так 70-ти річний чернігівець Юрій Вахутинський на проект прийшов із пародією. Він копіював звуки природи та тварин.

В перший день кастингу лунало багато вітань з нагоди 8 березня. Та найбільше жінкам запамятався виступ Олександра Однорала. Мешканець села Новий Білоус присвятив вірш неабикому, а своїй музі — ведучій Людмилі Добровольській. Одним з найкращих номерів відбіркового туру став виступ музиканта Дмитра Гладиренка, денс-колективу “Like One” та співачки Марії Гайдай.

 

Наступні кастинги шоу-проекту “Чернігів — місто талантів” відбудуться 12 та 13 березня у міському палаці культури. На розсуд журі представлять майже 250 номерів. Талантами поміряються рок-музиканти, гімнасти, акробати та навіть майстри вогняних шоу. Вхід на кастинг глядачам платний. Вартість квитка 10 гривень. Початок дійства о 10-тій ранку.

Проект "Чернігів - місто талантів" відбувається за сприяння міського голови. Переможець шоу отримає 15 тисяч гривень від головного спонсору мережі виномаркетів "Поляна".

 

 

 

 

 

{jcomments on}


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next