Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60

Якість продукції Чернігівського молокозаводу перевірили експерти

Якість продукції Чернігівського молокозаводу

перевірили експерти

 

Упродовж тижня на Чернігівському молокозаводі (ЧМЗ) працювали фахівці незалежного столичного Інституту споживчих експертиз (ІСЕ), які провели комплексний аудит всіх виробничих процесів, системи контролю якості та безпеки продукції цього підприємства. В результаті продукція ЧМЗ отримала високу оцінку, що засвідчує відповідний сертифікат, який голові правління ЧМЗ Валентину Галичу вручив директор ІСЕ Юрій Чернобривець.

 

За словам Юрія Чернобривця, експерти ІСЕ мали доступ до всіх технологічних процесів: від прийому молочної сировини та технології виробництва до роботи лабораторії, а також пакування та відвантаження готової продукції дистриб’ютерам і торговим мережам, - «все побачили, обміряли, дослідили, перевірили». Експерти переконалися, що на підприємстві запроваджений достатньо високий рівень і технологій виробництва, і контролю за якістю продукції на всіх етапах.

 

- Тут діє достатньо серйозна бактеріологічна та мікробіологічна лабораторія, готова продукція проходить перевірку і фізико-хімічного складу, і органолептичного, - повідомив журналістам директор Інституту споживчих експертиз. – Ми побачили застосування нових технологій, які діють далеко не на кожному підприємстві в Україні. Це, зокрема, так звані стрес-камери, в яких продукція проходить перевірку на «міцність», її піддають різного роду порушеннями умов зберігання упродовж терміну придатності до споживання.

 

Про систему стрес-тестування продукції варто згадати окремо. Протягом всього терміну придатності зразки кожної партії продукту розміщують у камери з температурними режимами, що перевищують норми ГОСТу: +10°С, +15°С і +20°С. Це гарантує, що навіть при випадковому порушенні вимог до зберігання, транспортування і продажу продукція заводу залишиться безпечною для споживача.

 

Вперше ця система була впроваджена понад рік тому, проте вона постійно доповнювалася новими камерами, що дозволяють з високою точністю встановлювати і підтримувати задані температурні режими. Крім того, був розширений перелік аналізів, що проводяться після закінчення періоду зберігання продукції в стрес-камерах.

 

Сертифікат, що був вручений голові правління ЧМЗ Валентину Галичу, засвідчує, зокрема, що на цьому підприємстві дотримуються «всіх технологій, нормативів та стандартів щодо виробництва молочної продукції – причому як світових – ISO 9001, так і українських ГОСТів», які регулюють дане виробництво.

 

Валентин Галич подякував фахівцям за роботу та повідомив, що йому як керівнику підприємства було важливо ще раз переконатися в якості та безпечності продукції ЧМЗ.

 

- Ми орієнтуємося, в першу чергу, на родини з дітьми, тож висока якість та харчова цінність нашої продукції має для нас першочергове значення. У виробництві ми використовуємо лише натуральне молоко без будь-яких рослинних домішок. Впевнені, що така стратегія є запорукою нашого успіху та побудови успішних взаємин з нашими споживачами, - підкреслив В.Галич.

 

 

 

 

 

 

{jcomments on}

 


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next