Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60

Святий Миколай відвідав Хмільницю

Святий Миколай відвідав Хмільницю.

 

Сьогодні прийшла до логічного завершення благодійна акція «Святий Миколай збирає подарунки». Акція  проводилась Чернігівським обласним осередком ВМГО «Демократичний Альянс» на користь дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації с. Хмільниця Чернігівського району.

Протягом місяця було  проведено декілька театралізованих вистав в центральній частині міста, під час яких помічники Святого Миколая пропонували чернігівцям прийняти участь у благодійній акції. Результатом кропіткої роботи молоді стали безліч зібраних предметів взуття і одягу для дітей Центру та суттєва сума благодійних внесків в розмірі 2200 грн. Зібрані кошти були витрачені на закупівлю канцелярських товарів та солодощів для дітей Хмільниці.

 

Чудовим завершенням благодійної акції стала святкова програма організована активом Демократичного Альянсу для дітей з Центру реабілітації в день Святого Миколая 19 грудня. Діти прийняли участь у багатьох іграх і отримали безліч  гарних подарунків від Святого Миколая.

«Зрештою нашу акцію можна вважати успішною» - поділився голова обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» Андрійченко Ігор. «Це підтверджують радісні обличчя малюків та їх посмішки. Та хотілося б сказати, що цим дітям потрібна не лише матеріальна, а й моральна, творча допомога. Їм потрібні батьки, друзі, однодумці. І коли Святий Миколай сьогодні запитав у одного з вихованців центру : «А що приносить Святий Миколай?», то у відповідь пролунало одне слово, яке і є заповітним бажанням цих діток - РАДІСТЬ! Тож давайте і на далі проявляти свою великодушність, як це робили всі небайдужі перехожі, яких у дні акції зустріли  помічники Миколая з торбинками та щирими посмішками і проханнями про допомогу.»

 

Надзвичайно вдячні всім хто цікавився та приймав участь нашій благодійній акції.  

Особлива вдячність кондитерській фабриці «Стріла» за солодкі подарунки для малюків і взуттєвій фабриці «Берегиня» за таке необхідне для дітей взуття. Таксі «КЕБ» за матеріальну допомогу на акції та Цифровому фотоцентру  "FUJIFILM". І всім небайдужим фізичним особам міста, хто вніс свій посильний вклад в організацію свята для дітей.

 

 

Подарунки від Святого Миколая мають отримувати всі…

Автор: Архипенко Марія

 

 

 

 


 

{ignitegallery 6}


{jcomments on}


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next