Сьогодні: 19.07.2024
banner468x60

Журналісти першими скуштували нову продукцію Чернігівського молокозаводу

Журналісти першими скуштували нову продукцію Чернігівського молокозаводу.

У ході знайомства з роботою Чернігівського молокозаводу представники ЗМІ дізналися про нові технології, які застосовуються на заводі, про стандарти якості при виготовленні різноманітної молочної продукції, а також про смаки сучасного споживача.

Нашими «гідами» по Чернігівському Мілкиленду стали голова правління ВАТ «Чернігівський молокозавод» Валентин Галіч, його заступник Валентин Жадько та головний технолог Ірина Федоренко.

– «Чернігівський молочний завод» – підприємство по переробці молока, яке жителі Чернігова і області знають, в першу чергу, завдяки традиційним молочним продуктам ТМ Кринка «Чернігівська спокуса» і «7я», - повідомив Валентин Галіч. – Наше підприємство входить до складу компанії ДП ”Мілкіленд Україна”. На сьогоднішній день завод оновлює свій асортимент. Вже у вересні на нашій базі розпочнеться випуск молочної продукції ТМ Добряна, яка має чудовий смак і на 100% виготовлена з натуральної сировини.

 

За словами керівника підприємства, продукція даної марки вже широко відома на території України. Це безліч всіляких продуктів, кожен з яких по-своєму смачний і корисний: кефір, що містить живі грибки, молочна сироватка з додаванням фруктових пюре, молочні закваски і йогурти (містять біфідобактерії, життєво необхідні для нормальної роботи травної системи), сир різних видів, глазуровані сирки, тверді сири, виготовлені по оригінальній рецептурі, – всі вони мають відмінний смак і незмінну якість.

– Хочу відзначити, що ТМ Добряна – лідер ринку сирів України, – продовжує пізнавальну «екскурсію» Ірина Федоренко. – Вони задовольнять різні смаки: від традиційних («Російський», «Звенигородський», «Мисливський», «Мармуровий») до вишуканих (ексклюзивні «Пармезан», сири з блакитною і білою цвіллю – «Рокфор», «Брі», «Камамбер»).

Журналісти із задоволенням посмакували всі ці види сирів, а також різноманітні кефіри, ряжанку, йогурти та молоко. Продукція дійсно виявилася дуже смачною. Ми також дізналися, що вся ця продукція завжди є найсвіжішою, адже молоко від постачальників завод отримує ввечері, вночі воно проходить переробку, і вже вранці готовий товар надходить на прилавки магазинів Чернігова.

{ignitegallery 3}

Важливо також, що це чернігівське підприємство стало першим на ринку України і в області, хто почав використовувати для молочних продуктів упаковку третього тисячоліття "Еколін". Споживачам припали до душі молочні продукти ТМ Глечик в еколінової упаковці. Кефір і два види йогуртів ТМ Добряна теж випускатимуться в подібній екологічній упаковці, яка в значній мірі складається з природної крейди (за складом схожа з яєчною шкаралупою і розкладається протягом 6 років).

У вересні паралельно із запуском молочних продуктів в еколіні Чернігівський молокозавод починає виробництво термостатних продуктів під ТМ Добряна (це новітня розробка московських науковців).

Термостатні продукти (кисле молоко, біфілайф, ряжанка, біо-йогурт) – смачні і корисні продукти для всієї сім'ї, при виготовленні яких використовуються лише природні стабілізатори. Вони багаті корисними вітамінами, добре засвоюються організмом і зміцнюють імунітет людини.

{jcomments on}


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next