Сьогодні: 19.07.2024
banner468x60

Про подання електронної копії трудової книжки до Пенсійного фонду

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Ігор ФЕДОРЕНКО.

«На початку вторгнення трудові книжки були роздані на руки. Редакція газети фактично не існує. Чи можливо якось самостійно подати копію трудової книжки в електронному вигляді до Пенсійного фонду?».

 – Самостійно завантажити скан-копію трудової книжки можна через зручний та доступний сервіс на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України – https://portal.pfu.gov.ua/ . ПФУ запроваджено сервісну послугу – подання відомостей про трудову діяльність з введенням даних записів паперових документів про трудову діяльність та наданням їх скан-копій. Сервіс надається для застрахованих осіб та для страхувальників для введення інформації по застрахованих особах, які перебувають зі страхувальником у трудових відносинах. Ви, як застрахована особа, можете авторизуватися на веб-порталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) і мати можливість сформувати та подати відомості про трудові відносини, а саме:

– перевірити загальні дані – наявність особи в Реєстрі застрахованих осіб та наявності трудових відносин між страхувальником та застрахованою особою;

– заповнити записи паперових документів (трудової книжки, військового квитка, диплому, книжки колгоспника тощо), скан-копії яких буде додано до звернення;

– додати скан-копії документів, які є обов’язковими для подання відомостей про трудову діяльність;

– підписати звернення КЕП та надіслати його до органу ПФУ.

Зверніть увагу, що застрахована особа може не тільки завантажити скан-копії, а й також самостійно внести записи з трудової книжки. Для того щоб завантажити скан-копії трудової книжки, необхідно зробити наступні дії:

– увійти до особистого кабінету на веб-порталі за допомогою КЕП;

– в розділі «Комунікації з ПФУ» – вибрати вкладку «Відомості про трудові відносини»;

– заповнити загальні дані та погодитися на обробку персональних даних;

– завантажити кольорові скан-копії сторінок у PDF форматі.

– підписати КЕП та натиснути «Надіслати до ПФУ».

Після опрацювання звернення в особистому кабінеті, у вкладці «Мої звернення», ви зможе побачити актуальні дані про свою трудову діяльність, які зафіксовано в ПФУ.

Консультації надаються в рамках виконання проєкту Тернопільського прес-клубу «Сприяння медіареформам та розвитку регіональної журналістики».

Запитання можна попередньо надсилати на таку електронну адресу – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next