Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60

Запрошуємо в прес-тур на будівельний майданчик, де зводиться дерев’яний каркасний еко-будинок, утеплений солом’яними блоками!

На околиці села Гориця Менського району триває будівництво сучасного Центру розвитку людини «Чиста Земля».  В центрі вже зведено перший будинок за давньою, але дещо призабутою у наш час технологією – дерев’яний каркасний будинок, утеплений солом’яними блоками, що покриті глиною. Це хатинка площею близько 30 кв. метрів, з усіма зручностями та майже повністю автономна (у держави покупається лише електроенергія). Важливо, що її вартість - у кілька разів менша, ніж цегляної або з газоблоку.

Запрошуємо журналістів побачити все на власні очі!
Прес-тур відбудеться в понеділок, 8 серпня (як раз напередодні Дня будівельника), зустріч - о 15.00 біля бібліотеки ім. Короленка, їдемо мікроавтобусом. Повертаємося орієнтовно о 17.30.

--------- ПОТРІБНА ОБОВ’ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ!!! ----------

Ініціатор цього проекту - психолог і бізнес-тренер Ігор Підгорний. За його словами, дерево, солома і глина, як будівельні матеріали широко використовувалася нашими предками. Таке житло вважається екологічним та «біопозитивним», тобто сприятливим для організму, комфортним, не шкідливим. За розрахунками фахівців, солом'яний блок - унікальний матеріал, що перевершує за своїми теплофізичними характеристиками відомі будівельні матеріали (цеглу, газосилікатний блок, дерево). Ці властивості солом'яних блоків дозволяють в рази понизити витрати на опалювання! А висока пожежна безпека після обштукатурювання теж підтверджена офіційними випробуваннями. Також в Центрі «Чиста Земля» застосовується ще й цікава екологічна технологія очищення каналізаційних стоків.

Варто додати, що керує роботами кандидат технічних наук - Сергій Олексієнко, котрий працює на посаді доцента на кафедрі інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій в Чернігівському інституті післядипломної педагогічної освіти. Він і зробив всі необхідні розрахунки, креслення. Це не перший досвід Сергія у будівництві, але в подібному еко-проекті – перший. Ініціатори проекту готові відповісти на всі запитання представників ЗМІ! Взагалі ж еко-будівництво – модний тренд у світі, воно активно розвивається в Німеччині, Білорусі.

Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!

Прочитано 2740 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next