Сьогодні: 13.06.2024
banner468x60

Запрошуємо на день відкритих дверей до центру «Родник»!

Друзі, рік тому в Чернігові відкрився центр розвитку людини «РОДНИК». Запрошуємо вас на «день відкритий дверей» з нагоди першого дня народження! Вам цікаво дізнатися більше про життя вашої душі? Про закони вашого роду? Прагнете налагодити взаємини з близькими людьми? Центр «Родник» працює для вас! До вашої уваги – цікаві майстер-класи з психології, конкурси, подарунки. Чекаємо на вас в суботу, 6 серпня за адресою: пр. Миру, 20 (вхід біля кафе «Чікен-хат», ІІІ поверх). Початок – 11.00. Запрошуємо усіх зацікавлених чернігівців і представників ЗМІ!

«Ми відкрили цей центр у Чернігові, щоб сприяти розвитку психологічної культури батьків, педагогів, щоб організовувати цікаве дозвілля дітей та підлітків, щоб вони вчилися взаємодіяти на основі поваги одне до одного, вчилися успішно співпрацювати та домовлятися, а не маніпулювати, вимагати та карати, - говорить засновник центру Ірина Бондаренко. – До нас звертаються люди, яких цікавить життя душі, закони життєдіяльності роду, різні аспекти взаємин чоловіка та жінки, гуманна педагогіка. Запрошуємо однодумців і тих, хто шукає відповіді, на день народження нашого центру! Готуємо для вас насичену програму та різноманітні сюрпризи!»

 

У програмі «Дня відкритих дверей»:

-Майстер-клас Ірини Бондаренко «Моя дорогоцінна душа». Його завдання: познайомитися зі своєю душею та навчитися чути її голос; дізнатися про життєві уроки вашої душі, відкрити канали надходження духовної енергії; підвищити усвідомлення під час проходження життєвого уроку.  

-Майстер-клас «Дзеркала» по МАК (метафоричні асоціативні карти) від Тали Фоміних буде корисний тим, хто хоче впевнено просуватися вперед, побачити свої цілі та відкрити ресурси для їхнього досягнення. За допомогою МАК ви зможете побачити свої моделі поведінки в різних ситуаціях.  

-Майстер-клас «Перлина любові» від Тетяни Леонової – про стан любові до себе (що вкладають у це поняття чоловіки та жінки?). Учасники майстер-класу дослідять тему ЛЮБОВі до себе, що саме дає нам можливість відчути задоволення своїм життям, взаєминами з оточуючими, з коханими людьми. За яких умов ми здатні дякувати та радіти життю?   

 

Увага! Під час «Дня відкритих дверей» триває збір коштів на благодійність, тому участь у заході – за благодійним внеском у розмірі від 50 грн. Оскільки кількість наших гостей обмежена, пропонуємо завчасно акредитуватися за ном.:  (073)4099176; (066)3029989 - Катерина. Детальну інформацію шукайте на наших сторінках у соціальних мережах https://vk.com/rodnick2015 та ФБ.

Чекаємо на вас! Приділіть час своєму внутрішньому світу!

Прочитано 1982 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next