Сьогодні: 13.06.2024
banner468x60

Олександра Кужель запрошує чернігівських підприємців до співпраці

    В найближчу середу, 29 червня, з робочим візитом Чернігів відвідає народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Олександра Кужель.

    О 12.00 відбудеться прес-конференція з гостею, під час якої вона розповість про проблеми, які хвилюють бізнес-середовище на загальноукраїнському рівні та безпосередньо на рівні Чернігівської області.

    О 13.30 відбудеться круглий стіл з чернігівським бізнес-середовищем.

На круглий стіл запропоновані такі питання до розгляду:
1.    Шляхи збереження існуючого виробничого потенціалу країни. Один із шляхів - два роки не збільшувати розміру земельного податку та орендної плати за землю внаслідок індексації.
Опис проблеми: відповідно до ст. 289 Податкового кодексу України, нормативна грошова оцінка земель використовується для визначення розміру земельного податку та орендної плати. Крім того, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, за індексом споживчих цін за попередній рік щороку розраховує коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель. Індексація нормативної грошової оцінки земель критично вдарить по вітчизняній промисловості. Зокрема, лише в 2015 році падіння промислового виробництва склало 13,4%, експорт машинобудування впав на 32,7%, збитки промислових підприємств (за 9 місяців 2015 року) склали майже 85 млрд. грн.
2.    Шляхи впорядкування відносин між енергопостачальником та споживачем, зробити їх рівноправними та прозорими. Пропозиція: скасувати плату за приєднання до електромереж. Зобов’язати енергопостачальника розвивати власні електричні мережі за рахунок власних прибутків та інвестиційних програм. Скасувати ліміти споживання, проводити оплату за фактично спожиту електроенергію. Скасувати авансові платежі.

 

Прес-конференція та круглий стіл відбудуться в медіа-центрі «Моє місто»
(гот. «Україна», конференц-зала на 4 поверсі).

 

Запрошуємо представників бізнесу Чернігівщини завчасно акредитуватися за тел.: 050-465-0311 Людмила Володимирівна Шандренко.

 

Запрошуємо всіх зацікавлених журналістів!

Прочитано 2494 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next