Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60

23 березня в Чернігові пройде акція протесту підприємців під стінами Чернігівської митниці та ІІІ З’їзд роботодавців

Середа 23 березня в Чернігові буде насичена вагомими подіями. Так, з 9.00 до 10.00 за рішенням розширеної ради Чернігівської ТПП підприємці проведуть акцію протесту під стінами Чернігівської митниці ДФС з вимогою терміново відновити роботу зони прибуття на ТОВ «Термінал-Центр». Адже це гостре питання не вирішується, що завдає місцевому бізнесу значних збитків. Запрошуємо журналістів долучитися! Місце зустрічі: проспект Перемоги, 6.

«Ситуація з фактичною ліквідацією (у незаконний спосіб!) зони прибуття митних вантажів у нашому місті набула широкого розголосу. Ми отримали офіційну позицію міського голови Владислава Атрошенка за відновлення роботи митного терміналу з подальшим переносом його в інший, більш віддалений від центру, район міста. Але замість відповідної реакції з боку Чернігівської митниці, маємо перетасовку кадрів, тиск на суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та затягування часу у вирішенні цього гострого питання, - йдеться у зверненні Чернігівської ТПП до своїх членів. - Ми бачимо, що керівництво ДФС, як і раніше, опирається змінам і діє в супереч інтересам економічного розвитку міста, інтересам громади. Але ми не раз переконувались, що об'єднана громада здатна подолати свавілля недолугих чиновників».

Цього ж дня об 11.00 в залі засідань Чернігівської обласної ради (пр. Миру, 43), розпочнеться ІІІ З’їзд роботодавців та підприємців Чернігівської області.

Програму з’їзду можна скачати ТУТ.

Його організатор - коаліція «Сіверщина за сприятливий інвестиційно-промисловий клімат в Україні» - запросила представників малого, середнього та великого бізнесу до відвертої розмови на тему нинішнього стану бізнесу та подальших перспектив діяльності підприємців і підприємств. З’їзд покликаний об’єднати суспільні сили, прагнення та дії підприємництва, спрямовані на економічний розвиток регіону та тотальну протидію корупції.

На щорічній зустрічі промислових, аграрних, підприємницьких організацій, громадських структур Сіверського краю піде мова про основні проблеми, що гальмують економічний та інвестиційний розвиток регіону, будуть запропоновані кроки для їхнього подолання. До участі запрошені народні депутати, представники місцевої влади, активні громадяни. Реєстрація учасників розпочнеться з 10-00.


Запрошуємо всіх зацікавлених журналістів!

Прочитано 2400 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next