Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60

Життя в Чернігові стане безпечнішим! Еко-активісти звітують про «маленьку перемогу»

Активісти проекту «Еко місто» порозумілися з представниками влади Чернігова, увійшли до робочої групи міської ради та внесли пропозиції до «Програми поліпшення екологічного стану на 2016-2017 роки». В результаті проблема збирання та утилізації елементів живлення (відпрацьованих батарейок) в обласному центрі може бути вирішена комплексно та ефективно! Щоправда, цю програму ще мають ухвалити депутати.

Яким чином тепер буде вирішуватися питання з утилізацією шкідливих відходів в нашому місті, еко-активісти розкажуть  під час прес-конференції, що відбудеться 2 березня о 15.00 (місце зустрічі – конференц-зала гот. «Україна», пр. Миру, 33). Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ та громадськості!

На запитання журналістів відповідатимуть:
- заступник Чернігівського міського голови Олександр Кириченко;
- керівник проекту зі збору батарейок в місті Чернігів, громадський діяч Тетяна Пекур;
- депутат Чернігівської міської ради Сергій Воробйов;
- представники навчальних закладів, які долучилися до проекту «Еко Батл» (зокрема, Олена Терех, педагог-організатор ЗОШ №30).

До відома: за ініціативою активістів «Еко міста» пункти прийому відпрацьованих батарейок запрацювали у школах та університетах Чернігова (кількість відпрацьованих батарейок перевищила вже 75000 штук!), стартувала та з успіхом триває екологічна гра для школярів «Eco Battle», обговорення проблеми утилізації батарейок відбулося в експертному колі, всі пропозиції увійшли до «Програми поліпшення екологічного стану на 2016-2017 роки».

Для участі в прес-конференції просимо завчасно акредитуватися!

 

Здійснено  за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю «Еко Міста» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.

Прочитано 2407 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next