Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60

Чернігівські підприємці підготували вимоги до майбутньої влади

У понеділок, 14 вересня 2015 р. чернігівські підприємці презентують пропозиції, які вони напрацювали для покращення бізнес-клімат у в нашому регіоні та країні. Прес-конференція відбудеться за ініціативою Коаліції малого та середнього бізнесу м. Чернігова та регіональних партнерів проекту USAID «Впевнений бізнес - заможна громада»: ГО «Сяйво Сіверщини», спільний представницький орган роботодавців Чернігівської області ЧООР «СІВЕРЩИНА», профспілкових організацій. Початок – 12.30, місце проведення – конференц-зала готелю «Україна» (пр. Миру, 33).

       Учасники круглого столу та експерти проекту (серед них, зокрема, Сергій Проценко, Віталій Сальва, Дмитро Шпак) сформулюють остаточні вимоги до майбутньої влади на основі проведених фокус-груп та анкетування серед підприємців Чернігова. Ці вимоги будуть викладені в МЕМОРАНДУМІ, який підприємці запропонують підписати кандидатам на посаду міського голови та кандидатам у місцеві депутати, що братимуть участь у виборах до органів місцевого самоврядування (жовтень 2015р.).

     Аби дізнатися, що гальмує розвиток підприємництва в Чернігові, та які пропозиції сформулювали чернігівські підприємці в сфері подолання корупції, оренди земельних ділянок, залучення інвестицій, покращення надання адміністративних послуг тощо, приходьте на прес-конференцію! Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!

        

Проект USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» сприяє внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією та покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств в Україні. Проект впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (СIPE).Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine

Прочитано 2474 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next