Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60

Запрошуємо чернігівців відвідати виставку-ярмарок «Що може жінка»

Традиційна виставка-ярмарок «Що може жінка» цього року має кілька відмінностей. По-перше, вона проходитиме до Міжнародного дня родини (15 травня). По-друге, змінилося місце проведення. Жінки презентуватимуть себе, свій бізнес і свої вироби просто неба в Центральному міському парку культури та відпочинку. По-третє, відповідно, змінився формат ярмарку. Він стане ще більш насиченим подіями, ще більш цікавим, ще більш масовим. Тож запрошуємо усіх чернігівців і гостей міста!

Виставку-ярмарок «Що може жінка» організовують Чернігівська обласна організації Спілки жінок України та Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових та професійних жінок за підтримки департаментів економічного розвитку та сім’ї, молоді та спорту ОДА, Чернігівської міської ради. Захід проходить у рамках Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2015-2016 роки. Ярмарок збирає ініціативних, яскравих, талановитих, творчих жінок, які мають свій власний бізнес, очолюють підприємства, надають різноманітні освітні та побутові послуги. 

На ярмарку можна буде придбати продукти харчування, ексклюзивні товари, вироби ручної роботи, прикраси, оригінальні подарунки для чоловіків і жінок, квіти. На відвідувачів чекають різноманітні майстер-класи. Чернігівські дизайнери готують «показ мод». Ресторани на кафе представлять свої смачні вироби та послуги. Власні твори презентуватимуть художниці, письменниці. Родзинкою свята стане концерт за участю сімейних творчих колективів. Організатори готують також сімейні розваги та конкурси.

Нагадуємо, що виставка-ярмарок «Що може жінка» проходитиме 16-17 травня в міському парку культури та відпочинку. Більш детальну програму можна знайти сайті Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових та професійних жінок, Спілки жінок www.wu.cn.ua та на наших сторінках у соціальних мережах чи на сайті Чернігівської міської ради http://www.chernigiv-rada.gov.ua Зареєструватися до участі можна за тел.: 670-312. Запрошуємо усіх бажаючих представити себе та своє підприємство на цьому заході! Запрошуємо чернігівців відпочити весело та з користю!

Прочитано 2179 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next