Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60

Запрошуємо на ІІ Форум ділових і творчих жінок Чернігівщини

25 вересня в приміщенні Навчально-методичного центру профспілок зберуться підприємниці та творчі особистості Чернігівщини, аби поділитися з подругами успішним досвідом та обговорити виклики, які ставить перед ними сьогодення. В роботі ІІ жіночого Форуму візьме участь голова Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Олександра Кужель. Запрошуємо журналістів до участі в заході!

Відкриття ІІ Форуму відбудеться о 10.00. З вступним словом до учасниць звернуться директор Навчально-методичного центру профспілок, голова Чернігівської обласної організації Спілки жінок України, президент Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових та професійних жінок Ірина Дорожкіна та директор ПАТ «Чернігівпобутрадіотехніка», віце-президент Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових та професійних жінок Олена Пекуровська. В час, коли в нашій країні триває війна, жінкам варто бути ще більш активними в економічній та громадській сфері, вважають організатори.

.

Учасниць привітають представники департаментів облдержадміністрації та президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, депутат Чернігівської міської ради Костянтин Іванов Вікторович тощо.  

.

У програмі форуму заплановані кілька робочих сесій. Під час однієї з них жінки поділяться успішними бізнес-історіями, під час іншої - ознайомляться з можливостями щодо розвитку та навчання, дізнаються про фінансові ресурси, доступні чернігівським підприємцям. Майстер-клас «Призначення сучасної жінки: ресурси, ідеї, кроки» проведе експерт з розвитку організацій та особистісного розвитку, коуч, засновниця і ведучий бізнес-тренер компанії «Консалт Ресурс» Марина Первушина (м.Київ).

.

В цей час у фойє ІІ поверху працюватиме виставка «Презентую свою справу» - наші жінки матимуть можливість представити свій бізнес, продукцію, ідеї, тощо для налагодження нових ділових контактів. Очікуються також учасниці з Ніжина, Козельця, Мени та деяких інших райцентрів Чернігівщини.

.

Увага! Під час роботи ІІ Форуму ділових і творчих жінок відбудеться прес-конференція за участю Олександри Кужіль, Марини Первушиної (м.Київ) та Ірини Березинець (м. Чернігів)Початок – о 12.30.

Просимо журналістів завчасно акредитуватися!

Прочитано 2110 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next