Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60

Театр "23" готується до прем’єри

Театр "23" готується до прем’єри

Не так давно підкорював серця глядачів "Маленький принц", ВИСТАВА, поставлена режисером Тетяною Янко та втілена у життя театром "23" за мотивами однойменної казки Антуана де Сент-Екзюпері. Зараз же актори готуються до чергової прем’єри, що відбудеться 26 грудня о 18.00 у Міському палаці культури. "Не залишай" - трагікомедії за мотивами п'єси Георгія Полонского та фільму Леоніда Нечаєва.

Зимового недільного вечора, відвідавши цей захід, у кожного буде можливість зануритися в королівство, де зберігалися таємниці й точилися інтриги протягом 18 років. От тільки зверніть увагу, усе це - наш світ – істинний та хибний, єдиний та багатогранний, що має свою правду та неправду, що володіє чарами, які ми можемо створити самі. А тут уже кожний вибирає, як йому жити, у що вірити, обманювати себе, інших чи ні. Усе інше - глядач зможе побачити на власні очі.

 

Артисти переконують, що буде цікаво всім, навіть особливо скептично налаштованим громадянам, які бачили фільм. Тому що прийдешня прем'єра - своєрідний "симбіоз" інформації, узятої з фільму, п'єси й навіть казки Вільяма Теккерея. "Багато хто бачили фільм "Не залишай". Та й більшість людей говорять про те, що це їх улюблена дитяча казка. Я не можу обіцяти, що вистава матиме такий вигляд, як і казка-фільм, до якої звикли всі", - переконує режисер-постановник Тетяна Янко.

 

{jcomments on}

Прочитано 3072 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next