Сьогодні: 24.02.2024
banner468x60

Запрошуємо журналістів підтримати благодійну акцію «МИКОЛАЙ ЗБИРАЄ ПОДАРУНКИ» !

Запрошуємо журналістів підтримати благодійну акцію

«МИКОЛАЙ ЗБИРАЄ ПОДАРУНКИ» !


     Ви – журналіст і при цьому небайдужа людина. Прийдіть та підтримайте благодійну акцію «Миколай збирає подарунки»!

 

24 листопада об 11.00 біля Центрального ринку (між магазином «Ватес» та Макдональдс) стартуватиме благодійна акція до Дня святого Миколая - «Миколай збирає подарунки».

Метою акції є збір коштів для закупівлі одягу, взуття, іграшок, канцелярського приладдя, спортивного інвентарю та інших необхідних речей для діточок, що знаходяться в Центрі соціально-психологічної реабілітації с. Хмільниця Чернігівського району.


Під час акції активістами ЧОО ВМГО «Демократичний Альянс» буде побудований умовний Центр реабілітації. Після будівництва активісти, одягнувши новорічні шапки, шарфики та взявши в руки чарівні торбинки, приймуться збирати кошти у небайдужих перехожих. Про умови та організаційні моменти заходу Ви зможете дізнатися у волонтерів віч-на-віч, оскільки в рамках акції передбачається декілька напрямів роботи.

 

Наразі акцію підтримали Чернігівська взуттєва фабрика «БЕРЕГИНЯ», Чернігівська кондитерська фабрика «СТРІЛА», Цифровий фотоцентр "FUJIFILM" та деякі фізичні особи міста.

 

P.S.

Ми всі родом із дитинства… Із світу, де, прокидаючись 19 грудня, наївно тягнеться ручка під подушку. Допоможіть же влаштувати свято тим, до кого воно приходить так рідко. Бо ж… «Все дети мира плачут на одном языке».{jcomments on}

Прочитано 2992 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next