Сьогодні: 30.10.2020
banner468x60

Запрошуємо журналістів стати учасниками квесту «Люди Х»!

Запрошуємо журналістів стати учасниками квесту «Люди Х»!

Ви – активна людина, яка майстерно володіє словом (чи «приборкали» телекамеру, фотоапарат, мікрофон) і не уявляє свого життя без авантюрних пригод та ризикованих завдань! Тоді запрошуємо стати учасником захоплюючого квесту «X-MEN», що пройде 12 листопада в боулінг-клубі «Світлофор». Чекаємо на вас о 11.45 біля центрального входу!

Квест «X-MEN» побудовано на сюжетній лінії однойменного кінофільму. Упродовж змагань команди учасників зустрічають героїв цієї стрічки Росомаху, Шторм, Фенікса і виконують різноманітні завдання (інтелектуальні, фізичні). Таким чином вони здобувають «надможливості», які допоможуть розгадати секретне повідомлення та виграти гру! Окрім незабутніх вражень та адреналіну, кожен учасник отримає подарунок від компанії «Київстар».

Тривалість заходу – дві години (з урахуванням фуршету). Кількість учасників – від одного до чотирьох від однієї редакції.

Просимо завчасно попередити про свою участь у квесті за ном.: 066-304-89-87, адже кількість гравців «X-MEN» – на жаль, обмежена.

{jcomments on}

Прочитано 2086 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next