Сьогодні: 12.08.2022
banner468x60

Шостий Конкурс журналістських матеріалів на гендерну тематику

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Українська медійна програма (Internews) запрошують журналістів/журналісток регіональних медіа (друкованих ЗМІ, телебачення, радіо, інтернет-видань), блогерів/блогерок, які висвітлюють питання рівних прав і можливостей чоловіків і жінок у суспільстві, до участі в Шостому Конкурсі журналістських матеріалів на гендерну тематику.

До участі в Конкурсі приймаються роботи, опубліковані/подані в ефір у січні-липні 2022 року (окрім матеріалів, створених за підтримки Волинського прес-клубу).

Тематика матеріалів може стосуватися (але не обмежуватися) участі жінок у захисті країни, волонтерства жінок і чоловіків (внутрішнього фронту країни), материнства в час війни, стереотипів щодо жінок і чоловіків, сексизму в сучасних реаліях, гендернозумовленого насильства тощо.

Формат подачі робіт на конкурс:

1)    для матеріалів, розміщених у друкованих виданняхсторінка у форматі pdfіз розміщеним текстом, або посилання на інтернет-сторінку газети;

2)    для матеріалів, розміщених у інтернет-виданнях – посилання на публікацію;

3)    для матеріалів, розміщених в електронних ЗМІ (радіо, телебачення) – посилання на передачу/сюжет, розміщену на інтернет-сторінці медіа чи каналі YouTube, Vimeo або файлообміннику (з обов’язковим зазначенням дати виходу в ефір).

Учасниці / учасники конкурсу можуть подати на Конкурс не більше 2 матеріалів.

У тексті листа не забувайте вказати:

Ваше ім’я і прізвище;

назву населеного пункту, медіа, в якому працюєте, і посаду;

номер телефону та електронну адресу, за якими з Вами можна сконтактувати;

лінк на Вашу особисту сторінку у Facebook.

Критерії оцінювання:

розуміння гендерної проблематики;

повнота розкриття теми;

наявність / відсутність гендерних стереотипів;

дотримання етичних стандартів журналістики;

– вживання фемінітивів.

Оцінювання робіт проводитиме журі, сформоване з організаторів конкурсу та фахівців/-чинь із гендерних питань (до завершення конкурсу імена не розголошуються).

Результати конкурсу будуть оголошені вкінці серпня 2022 р.

Всі учасники / учасниці конкурсу отримають дипломи, а переможців / переможиць чекає винагорода. Передбачається, що у кожній номінації (друковані ЗМІ, радіо, телебачення та інтернет-видання) буде визначено 3 призові місця.

Кінцевий термінподачі матеріалів – 7 серпня 2022 р.на електронну пошту Волинського прес-клубу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Тема листа: «На шостий Конкурс журналістських матеріалів із гендерної тематики».

З усіма питаннями звертайтеся до Богдани Стельмах за тел.: (066) 203-50-31, (067) 756-24-20, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next