Сьогодні: 12.08.2022
banner468x60

Запрошуємо на «Чисту землю» - ретритний центр на Чернігівщині

В п’ятницю, 15 липня, у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили»відвідаємо ретритний центр «Чиста земля», що розташований неподалік Чернігова та має назву «Обитель Будди, який допомагає усім». Зустрінемося із засновником центру Ігорем Підгорним та дізнаємося, на яких засадах заснований цей центр, яку духовну підтримку тут можна отримати. Початок – о 15.00, виїзд з Чернігова на мікроавтобусі о 14.15 (для участі важливо завчасно акредитуватися).

За словами Ігоря Підгорного, центр «Чиста земля» - це реалізація багатовікової традиції буддистської Дхарми, яка не має бути лише теорією, а підказувати людям практичні рішення їх складних життєвих проблем. Допомагати, використовуючи багатий досвіт буддизму, поєднуючи його з досягненнями сучасної науки. Одне слово, застосовувати буддизм у сучасних умовах.

«Мій учитель лама Данзан якось сказав: «Шукати рай або щось подібне десь – означає ніколи його не знайти та провести життя у пошуках, - зазначає Ігор Підгорний. – Тому необхідно створити місце, де буде тихо та спокійно, аби мати можливість там займатися практиками розвитку своєї свідомості. І щоб інші мали можливість туди прийти. Хтось – за спокоєм, хтось – за розвитком. Саме цього потребують мільйони сучасних людей». Так і з’явився проект «Чиста земля». Це центр з необхідною інфраструктурою та люди, які використовують цю можливість».

На території «Чистої землі» є спеціальні об’єкти для балансування п’яти елементів, що необхідно для практик зцілення. Є унікальний набір тренажерів «полоса розвитку чуттєвості», що допомагає отримати ефект, як від занять йогою. Сюди може прийти будь-яка людина, незалежно від освіти, соціального статусу чи релігійних переконань. Головна мета – допомагати людям ставати цілісними, реалізованими та щасливими, використовуючи мудрість буддизму.

Центр розташований серед мальовничої природи. Навіть побувати тут, подихати сосновим повітрям, - вже певного роду перезавантаження та оздоровлення. А для тих, хто зацікавлений подолати обмеження свого розуму, опанувати емоції та отримати відповіді на складні запитання, в центрі проходять ретрити, медитації, практичні вправи, лекції та бесіди. Ось деякі з тем: практики очищення, балансування п’яти елементів, усвідомлення реальності та дефрагментація свідомості тощо.

Запрошуємо усіх зацікавлених! Збір учасників призначимо на 14.15. Тривалість зустрічі – приблизно три-чотири години (це з дорогою туди й назад, тривалість переїзду – близько 40 хвилин в одну сторону). Для участі просимозареєструватися за ном.: 066-304-89-87 (вайбер), 097-087-00-10 (телеграм) чи листом на електронну пошту: victoriasydorova@gmail.com

Проект має на меті підтримку чернігівців, які працюють у сфері «людина-людина» (волонтерів, медиків, психологів, педагогів, соцпрацівників) та популяризацію духовних скарбів Чернігова.

Візит у центр «Чиста земля» та знайомство з його діяльністю є безкоштовним завдяки проекту «Чернігів - #МістоСили», що реалізується у рамках програми «Діалог» центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас».


  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next