Сьогодні: 30.10.2020
banner468x60

Українські науковці оприлюднять сенсаційну інформацію про біотехнології

Українські науковці оприлюднять сенсаційну інформацію про біотехнології

«Круглий стіл» на тему «Біотехнології ХХІ ст.: міфи та реалії» відбудеться в Чернігові 13 вересня за адресою вул. Шевченка, 99-а (готель «Придеснянський»). Організатор заходу - Українська асоціація клітинних біологів та біотехнологів за підтримки прес-клубу «Україна Форум».

Завдання зустрічі - надати неупереджену зважену інформацію про нинішній стан цієї науки в Україні і, зокрема, про важливий напрямок біотехнології – генетичну інженерію. Відомі науковці розкажуть представникам ЗМІ про основи генетичної інженерії, вимоги до безпеки продуктів харчування, про законодавчу базу в галузі використання генетично-модифікованих організмів, а також перспективи застосування біотехнологічних рослин у сільському господарстві.

Перед журналістами виступлять кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Президії академії наук України Олег Новожилов, к.с-г.наук, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, зав. кафедри Національного університету біоресурсів та природокористування Тетяна Новак, члени Асоціації клітинних біологів та біотехнологів Микола Бойко та Наталія Літостанська.

Початок реєстрації журналістів – об 11.30 (конференц-зала на ІІ поверсі). Початок «круглого столу» - 12.00. Журналістам районних видань будуть оплачені транспортні витрати (просимо мати при собі квиток). На 14.00 ми замовили обід у кафе готелю «Придеснянський».

Тож запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!

Маєте можливість отримати достовірну інформацію з компетентних джерел та висвітлити надзвичайно на важливу та актуальну тему! Просимо повідомити заздалегідь про участь у «круглому столі»!

Акредитація за тел. 066-304-89-87 (0462-92-05-92)

чи ел. адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

{jcomments on}

Прочитано 2060 раз

  • АНОНСИ ПОДІЙ
  • ПОПУЛЯРНЕ
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next